antal-sac-ekimi

Antalya, kuşkusuz sağlık turizminin en çok yaşandığı illerimizden biri. Saç ekimi alanında önemli merkezler Antalya’da hizmet veriyor ve misafirlerini Antalya’da ağırlıyor. 2016 Antalya için Saç Ekimi Yılı Olacak! Detayları yazımızda bulabilirsiniz; 

Antalya Saç Ekimi

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de saç ekimi işleminin yapıldığı illerin başında İstanbul ve Antalya gelmektedir. Antalya, hem turizm hemde sağlık alt yapısı ile yurt içinden ve yurt dışından pek çok insanın ilgisini çekmiştir. Bu yıl, malesef ülkemizdeki terör olayları sebebi ile turizm zarar gördü. Yaz aylarında, diğer yıllara göre daha az turist bekleniyor. Fakat bu durum saç ekimi sektörüne pek etki etmedi. Halen binlerce kişi, şimdiden saç ekimi işlemi için randevusunu aldı bile.

Oka

Okaaesthetic, Antalya merkezinde kendi geliştirdiği ice FUE teknolojisi ile saç ekimi işlemleri gerçekleştirmektedir. ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Antalya saç ekimi sektöründe ice FUE teknolojisini ilk defa Okaaesthetic uygulamaktadır.

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment