Saçların genetik veya fiziksel bir takım sebeplerden dolayı saç çıkışının gerçekleşmemesi üzerine saç çıkışının sağlanması için gerçekleştirilen ve operasyon ve gözlem isteyen çalışmalar saç ekim müdahaleleri olarak adlandırılır.

Fue tekniğini kullanan OkaAesthetıc  Antalya klinikleri, hastanın rahat ve tedirgin olmadan bir ameliyat geçirmesini sağlamak adına karşılamadan itibaren birlikte hareket ediyor.  Antalya Saç ekim operasyonlarının ilk aşaması olan analiz kısmında sorunlu bölge cerrahlarımız tarafından tespit edilir. Donör olarak belirlenen alandan saç kökleri alınır, sorunlu bölgeye ekimi gerçekleştirilecek saç kökleri için doğru açı ve yoğunluk ayarlanarak kanallar açılır böylelikle greft yerleştirme işlemine başlanır.

Cerrahi işlem gerektiren Antalya saç ekim işlemleri steril bir ameliyathane ortamlarında gerçekleştirilmesi gerekir.

Antalya saç ekim hizmeti sunan OkaAesthetic kliniklerinizde görünümünüze artı katar ve dökülmüş saçlarınızın sizi üzen profilinden kurtulursunuz. Saç ekim hizmetlerini uzman kadrosuyla birlikte yürüten Antalya saç ekim uzman doktorları doğru saç ekim yöntemlerini kullanarak sizleri istenilen görünüme kavuşturmaktadır. İstenilen yoğunlukta ve doğallıkta saçlara kavuşmanız için gerekli tüm tedavi süreçlerini devam ettiren Oka ailesi hasta memnuniyetine önem vermektedir. Antalya saç ekim sürecini saç analiz süreci ile başlatması devamında, saç ekime ve saç ekim sonrası bakıma kadar hasta ile birlikte hareket eder ve olası olumsuzluklara karşı önlem alır.

Oka

Sizlerde dökülmüş saçlarınızdan, kelliğe uğramış alanlarınızdan rahatsız oluyor ve çözümlerinizde hüsrana uğradıysanız eğer uzmanınızı doğru seçmeli ve saç ekim işlemini basit bir işlem olarak görmemelisiniz. Unutmamalısınız ki saç ekim işlemi uzmanlar tarafından steril klinik ortamlarında yapılması gereken cerrahi bir işlemdir.  Antalya saç ekim hizmetlerinden faydalanarak istediğiniz estetik ve sağlıklı saçlara kavuşmak hayal değil..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment