Bir önceki makalemizde, Türkiye’nin saç ekimi sektörü için dünyanın en önemli ülkelerinden birisi olduğunu anlatmıştık. Türkiye gerçekten saç ekiminde öncü bir ülke. Antalya ise bu öncülükte Türkiye’nin en büyük yardımcısı. İşte detaylar;

Antalya,Türkiye’nin en kalabalık 5. şehri olma özelliğine sahip. Zengin doğası ve ulaşım koşulları sebebiyle her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmekte. Ayrıca turizm denince de akla ilk gelen şehirlerden birisi kuşkusuz Antalya.

Antalya Saç Ekimi

Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de saç ekimi işleminin yapıldığı illerin başında İstanbul ve Antalya gelmektedir. Antalya, hem turizm hemde sağlık alt yapısı ile yurt içinden ve yurt dışından pek çok insanın ilgisini çekmiştir. Bu yıl, malesef ülkemizdeki terör olayları sebebi ile turizm zarar gördü. Yaz aylarında, diğer yıllara göre daha az turist bekleniyor. Fakat bu durum saç ekimi sektörüne pek etki etmedi. Halen binlerce kişi, şimdiden saç ekimi işlemi için randevusunu aldı bile.

Oka

Sizlerde saç ekimi yaptırmak istiyorsanız bizlerle mutlaka iletişime geçin. VIP Saç ekimi hizmetimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment