Türkiye’de saç ekimi sektörünün en gelişmiş şehirlerinden biri olan Antalya, kurumsal markalarıyla hastalarını ağırlamaya devam ediyor. Peki Antalya Saç Ekimi Hakkında Bilinmesi Gerekenler neler? 

antalya-sac-ekimi

Antalya Saç Ekimi Hakkında 

Akdeniz’in en gözde şehirlerinden biri olan Antalya, yerlileri ile birlikte 2 milyon 288 binlik bir nüfusa sahip. Her yıl gelen turist sayısı ile birlikte toplam nüfus aylık olarak 4 milyona kadar varabilmektedir. Turistlerin Antalya’yı tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden birisi de kuşkusuz sağlık sektörüdür. Antalya saç ekimi sektörü, Türkiye’nin en gelişmiş saç ekim merkezlerine ev sahipliği yapar.

Antalya’da Saç Ekimi

Okaaesthetic, saç ekimi ve estetik alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yurt dışı çalışmalarımızda geliştirdiğimiz ice FUE saç ekimi teknolojisini artık Antalya’da uyguluyoruz.

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz beslendiği trombositler sayesinde çok daha güçlü ve verimli olurlar.

Antalya Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi hizmetini genel bir fiyata sabitlemek yanlıştır. Pek çok marka, kendi fiyat stratejisini uygulayabilir. Fiyatlar ilden ile, ilçeden ilçeye göre değişiklik gösterebilir. Fakat tüm müşterilerimiz biliyorlar ki, saç ekimi hizmeti için standartlaşmış belli fiyat tutarları vardır. Ve bu tutarların altında hizmet vaat eden markalara asla güvenilmemelidir.

Okaaesthetic olarak Antalya’da henüz bu yıl faaliyete başladık. Anlaşmalı olduğumuz hastanelerimiz ve 5 yıldızlı otellerimizde tüm hastalarımıza hizmet veriyoruz.

Transfer ve Konaklama Hizmeti 

Okaaesthetic olarak tüm hastalarımıza ücretsiz konaklama ve transfer hizmeti sağlıyoruz. Tüm hastalarımız sorgusuz sualsiz bu hizmetlerden yararlanabiliyor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment