Antalya, saç ekimi sektöründe Dünya ve Türkiye için en önemli şehirlerden biri. Merkezi bir konumda olması, turizm imkanı ve geniş imkanları ile saç ekimi hizmeti için Antalya’yı tercih edebilirsiniz. Okaaesthetic, Antalya’da yanınızda. Detaylar için yazımızı okuyun;

ice FUE Saç Ekimi Antalya’da!

Tüm saç ekimi işlemlerinde Okaaesthetic tarafından geliştirilen ice-fue tekniği kullanılır. Antalya saç ekimi sektöründe ice-fue tekniği bir ilktir.

ice FUE saç ekimi yöntemi, diğer yöntemlerden farklı olarak tek seansta kesin sonuç veren ağrısız bir yöntemdir. Amerika’da geliştirilen bu yöntemin Türkiye’deki mimarı Okaaesthetic’dir. Yöntem, herkes için uygun bir yöntemdir. 

Amerika’da geliştirilen ve Türkiye’de yalnızca Okaaesthetic tarafından uygulanan bir yöntemdir. Diğer saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede daha kalıcı sonuçlar almamıza olanak tanır. Saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara yerleştirilir. Yöntemin en ayrıştırıcı noktası, saç köklerinin özel bir ortamda şoklanarak muhafaza edildikten sonra işlem görmesidir. Kökler daha verimli hale getirilir.

Oka

VIP Saç Ekimi Hizmeti

Okaaesthetic olarak bizler, saç ekimi yaptırmak isteyen herkese vip transfer ve konaklama hizmeti sunuyoruz. Geliştirdiğimiz ice FUE teknolojisi sayesinde %100 kesin sonuçlu ve garantili saç ekimi hizmeti veriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment