antal-sac-ekim-merkezi

Şimdiye kadar bloğumuzda saç dökülmesi tekniklerinden, sebeplerinden ve yöntemlerinden pek çok kez bahsettik. Saç ekimi hakkında detayları ve geliştirdiğimiz ice FUE teknolojisinin ayrıcalıklarını sizlerle paylaştık. Bu yazımızda Antalya’da verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. İşte Antalya Saç Ekimi Merkezi: Okaaesthetic

Okaaesthetic Kimdir?

Okaaesthetic, “Sizin Sağlığınız Bizim İşimiz” sloganı ile, ilk günkü heycanıyla hizmet veren bir firmadır. Kurulduğundan beri nitelikli ve uzman kadroları ile etik değerlere bağlı hizmet sunmayı hedefleyen kurumumuz, Çağdaş bir yönetim sistemi ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Saç ekimi, estetik ve plastik cerrahide tıbbı uygulamaları ve teknolojileri ile hastalarının beklentilerini karşılayacak bir kuruluş olmayı amaçlayan OKA Estetik, öncellikle estetik ve sağlığı bir araya getiren bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

Okaaesthetic Neler Yapar? 

Profesyonel saç ekimi, estetik, diş sağlığı, yağ aldırma, meme küçültme, meme büyütme alanlarında hizmet veriliyor.

Antalya Saç Ekimi

Okaaesthetic, Antalya merkezinde kendi geliştirdiği ice FUE teknolojisi ile saç ekimi işlemleri gerçekleştirmektedir. ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Antalya saç ekimi sektöründe ice FUE teknolojisini ilk defa Okaaesthetic uygulamaktadır.

Oka

Hastalarımıza profesyonel saç ekimi hizmeti sunabilmek için gerçekten çok çalışıyoruz. Öncelikle hastamızı tanımamız ve problemlerini analiz etmemiz gerekiyor. Bu kesinlikle kısa sonuçlu bir süreç değil ve eğer süreç kısa tutulursa saç ekimi işlemi istenilen sonucu vermeyebilir.

Öncelikle hastamızı, kafa yapısını, saç yapısını ve kök yapısını inceliyoruz. Kökler alınmadan önce bu analizlerin yapılması oldukça önemli. Daha sonra saç ekimi işlemine başlıyoruz. Yukarıda detaylarını aktardığımız ice FUE teknolojisi ile %100 kesin sonuçlu saç ekimi uyguluyoruz.

Antalya saç ekimi sektörü, Türkiye’ye gerçekten artı katan değerli bir sektör. Bizlerde Okaaesthetic olarak Antalya saç ekimi sektöründe olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment