Antalya-sac-ekim

Turizm sektörünün en öncü şehirlerinden biri olan Antalya, sağlık sektöründe de dünyanın en önemli şehirlerden birisi. Antalya, Türkiye’nin dört bir yanından ve yurt dışından saç ekimi yaptırmak isteyen misafirlerini ağırlıyor.Saç ekimi işlemi için Türkiye’nin doğusundan batısına pek çok kişi, Antalya’yı tercih ediyor. Okaaesthetic Ceo’su Oğuz Çetin, “Türkiye’nin her yerinden misafirlerimiz oluyor. Van, Hakkari, Konya, Sivas yada Trabzon… Pek çok ilden misafir kabul ediyor, ağırlıyor ve saç ekimi işlemleri gerçekleştiriyoruz” şeklinde durumu açıklıyor.

Üstelik hastalar yalnızca Türkiye’den değil. Amerika’dan ve Avrupa’dan pek çok saç ekimi taleplisi, saç ekimi için Antalya’yı tercih ediyor. Antalya saç ekimi sektörü kesinlikle meraklılarını cezbediyor.

Oka

Antalya Saç Ekimi Türkiye’nin İncisi

Oğuz Çetin, saç ekimi sektöründe en önemli unsurun “memnuniyet” olduğunu belirtiyor. Geliştirilen ice FUE saç ekimi teknolojisi ile %100 kesin sonuçlu saç ekimi yapılabiliyor.

ice FUE saç ekimi yöntemi ile yapılan saç ekimlerinde başarı oranı %96’dan fazladır. Ekilen saçlar, 1. aydan itibaren kendini göstermeye başlar ve 6 ay içerisinde gözle görülür biçimde fark edilir. Saç ekimi ardından çıkan saçlarınızın tekrar dökülme riski yok denecek kadar azdır. Saç ekimi sonrasında çok dikkat etmeniz gereken nokta; kafanıza darbe almamak ve saç ekiminden sonraki günlerde denize girmemek, fazla güneş ışığına maruz kalmamaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment