Okaaesthetic, profesyonel kadrosu ile Istanbul ve Antalya’da saç ekimi hizmeti vermeye devam ediyor. Kliniklerimizi güzelleştiriyor ve geliştiriyoruz. Antalya VIP Saç Ekimi Hizmeti detayları için tıklayın; 

Antalya Saç Ekimi

Tecrübeli ve yetenekli uzmanlarla birlikte saç restorasyonunu gerçekleştiren Antalya saç ekim ekibi, hasta memnuniyetine ve ekim operasyonuna gösterdiği özverili çalışmalarıyla alanında büyük bir başarı sağlıyor ve gerçekleştirdiği greft nakili operasyonları ile hastalarına kalıcı çözümle sunuyor.

Oka

Saç ekim işlemi cerrahi işlem olduğunu ve cerrahlar tarafından steril ortamlarda tüm koşulların sağlanarak gerçekleştirilmesini unutmamız gerekmektedir. Sağlığınızı ve estetiğinizi bizlere güvenle emanet edebilirsiniz. Antalya saç ekim hizmetlerimiz ve yöntemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, online destek hattımızı kullanabilirsiniz.

ice FUE Saç Ekimi Antalya’da!

Tüm saç ekimi işlemlerinde Okaaesthetic tarafından geliştirilen ice-fue tekniği kullanılır. Antalya saç ekimi sektöründe ice-fue tekniği bir ilktir.

ice FUE saç ekimi yöntemi, diğer yöntemlerden farklı olarak tek seansta kesin sonuç veren ağrısız bir yöntemdir. Amerika’da geliştirilen bu yöntemin Türkiye’deki mimarı Okaaesthetic’dir. Yöntem, herkes için uygun bir yöntemdir. 

Amerika’da geliştirilen ve Türkiye’de yalnızca Okaaesthetic tarafından uygulanan bir yöntemdir. Diğer saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede daha kalıcı sonuçlar almamıza olanak tanır. Saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara yerleştirilir. Yöntemin en ayrıştırıcı noktası, saç köklerinin özel bir ortamda şoklanarak muhafaza edildikten sonra işlem görmesidir. Kökler daha verimli hale getirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment