Okaaesthetic, İstanbul’dan sonra Antalya’da da ice FUE saç ekimi yöntemi ile hizmet vermeye başladı. Okaaesthetic ice fue saç ekimi yöntemi ve detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz: 

antalyada-ilk-defa-ice-fue-sac-ekimi-yontemi

ice FUE Nedir?

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar.

Antalya’da ilk defa ice FUE Saç Ekimi Yöntemi!

Okaaesthetic, tüm misafirlerini İstanbul yada Antalya’daki saç ekimi merkezlerinde ağırlıyor. Profesyonel ekibimiz öncelikle sizi görüyor ve tanıyor. Saç ekimi işlemine başlanmadan önce mutlaka detaylı bir analinizin yapılması gerekiyor. Bu, size en uygun kişisel saç ekimi yapılması için son derece önemli. Kafa yapınız, saç yapınız, saç özellikleriniz ve diğer detaylar en ince ayrıntısına kadar incelenir ve detaylandırılır. Akabinde, size işlemin nasıl gerçekleştirileceği ve gerçekleştirdikten sonra nasıl bir görüntüye kavuşacağınız anlatılır. Ve saç ekimi işlemine başlanır.

ice FUE saç ekimi yöntemi ile yapılan saç ekimlerinde başarı oranı %96’dan fazladır. Ekilen saçlar, 1. aydan itibaren kendini göstermeye başlar ve 6 ay içerisinde gözle görülür biçimde fark edilir. Saç ekimi ardından çıkan saçlarınızın tekrar dökülme riski yok denecek kadar azdır. Saç ekimi sonrasında çok dikkat etmeniz gereken nokta; kafanıza darbe almamak ve saç ekiminden sonraki günlerde denize girmemek, fazla güneş ışığına maruz kalmamaktır.

Antalya saç ekimi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın: 0850 840 43 92

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment