ice FUE saç ekimi yöntemi, Okaaesthetic tarafından geliştirilen yeni nesil bir saç ekimi yöntemidir. Detaylar için yazımızı inceleyebilirsiniz;

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

1 – ice FUE Saç ekimi

Amerika’da geliştirilen ve Türkiye’de yalnızca Okaaesthetic tarafından uygulanan bir yöntemdir. Diğer saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede daha kalıcı sonuçlar almamıza olanak tanır. Saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara yerleştirilir.

2 – ice FUE Saç ekimi ne kadar sürer?

Saç ekiminin yapıldığı alana, kişinin fiziksel ve ruhsal sağlığına göre değişir. Minimum 3 saat süren bir işlemdir.

3 – ice FUE Tekniği ile acı hisseder miyim?

ice FUE tekniği kişinin en az acı duyacağı şekilde geliştirilmiş bir saç ekimi yöntemidir. Lokal anestesi sırasında ve sonrasında acı hissetmezsiniz.

4 – Ekilen Saçlar kesin sonuç verir mi?

ice FUE tekniği uygulanmış bireylerde ekilen saçlar kesin sonuç vermektedir. Uygun koşulların sağlanması durumunda işlemin başarıya ulaşma olasılığı %98’dan fazladır.

5 – Ekilen Saçlar ne zaman çıkar? 

Tahmini  2 ay içerisinde saç tellerinizin uzadığını fark edebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Okaaesthetic, Türkiye’de sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren bir işletmedir. İstanbul ve Antalya merkezlerinde saç ekimi ve estetik hizmeti vermektedir. Dünyanın her yerinden bize ulaşmak için aramanız yeterlidir.: +90 541 968 99 00​⁠​

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment