Okaaesthetic‘in başarılı CEO’su Oğuz Çetin, bir sağlık dergisine verdiği röportajda saç ekimi hizmeti ile ilgili ayrıntılara yer verdi. İşte röportajın satır başları; 

oguz-cetin

Sizi Tanıyalım 

Ben Oğuz Çetin. Stuttgart – Almanya Doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi Almanya’da tamamladıktan sonra 2007 yılında Türkiye’ye geldim. Afyon Kocatepe Üniversitesi, Turizm ve Seyahat İşletmeciliği bölümü mezunuyum. Öğrenim hayatım boyunca sağlık ve sağlık turizmi sektörü üzerine okudum ve araştırmalar yaptım.

Neden Saç Ekimi? 

Saç ekimi‘nin bir sanat olduğuna ve herkesin başarılı bir şekilde yapamayacağına inanıyorum. Operasyonel videoları izlemişsinizdir. Gerçekten zor ve sabır isteyen bir iş. Aldığınız her kök son derece kıymetli ve eşsiz. Yanlış yapamazsınız. Ki şöyle bir düşüncede de olabilirsiniz: “Yanlış yapsam yada eksik yapsam kim farkedecek ki!” İşte bu düşünce Türkiye’de saç ekimi sektörünü zedeliyor olabilir.  Okaaesthetic olarak en çok buna dikkat ediyoruz. Tekrar etmem gerekirse, saç ekimi bir sanattır ve ben bu sanatın en derin takipçisiyim.

Neden Okaaesthetic? 

Marka isminin oldukça önemli olduğuna inanırım. Kesinlikle bir anlam taşımalı, bir anlamı olmalı. Okaaesthetic’inde derin bir anlamı elbette mevcut. Bu anlam şimdilik bende saklı dursun. Fakat ismin hem Türkçe’de, hemde diğer dillerde rahat okunabilmesine önem verdik.

Hedefiniz Nedir? 

Saç ekiminde özellikle İstanbul’u hedefliyoruz. İstanbul saç ekimi‘nde en değerli ve en güvenilir marka olma yolunda ilerliyoruz. Hedefimiz öncelikli olarak Türkiye’nin büyük şehirlerinde kaliteli saç ekimi hizmeti vermek. İstanbul saç ekimi bu bakımdan bizim için çok önemli. Fakat 81 ilde en iyi hizmeti vermek gibi bir hedefimiz var. Bunun için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz.

İstanbul Saç Ekimi Dediniz?

Evet, İstanbul dünyanın en gözde şehirlerinden birisi. Bu şehirde büyür ve başarılı olursanız sizi kimse tutamaz.

Okaaesthetic’i biraz tanıtır mısınız? 

Okaaesthetic genç ve atak bir oluşum. Kuruluşumuzu henüz 7 ay önce faaliyete geçirdik. 7 Aylık bir süreç için oldukça başarılı adımlar attık. Örneğin şuan Okaaesthetic aracı İstanbul trafiğinde dolaşıyor ve aracı görüp fotoğrafını çeken herkese indirimli saç ekimi hizmeti veriyoruz.

Türkiye’nin en değerli hastane ve otelleri ile çalışıyor, uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Konaklama ve vip transfer bizim işimizin en değerli parçalarından biri. Yurt dışından ağırladığımız misafirlerimiz bazen kendini tamamen seyahete gelmiş gibi hissediyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment