Hem erkeklerde hem kadınlarda sıklıkla karşılaşılan ve genel bir sorun olan saç dökülmelerine, saç ekim teknikleri ile kesin ve kalıcı çözümler artık mevcut. 

Modern saç ekim hizmetlerini Türkiye’de uzman kadrosuyla birlikte sunan OkaAesthetıc klinikleri, arzu ettiğiniz doğal ve sağlıklı saçlara sizleri kavuşturuyor.

OkaAesthetic,  Türkiye’de saç ekim işlemini en iyi şekilde yapan Oka Aesthetic benimsediği vizyonu ile ihtiyaç duyulan ve hedeflenen graft nakillerine imza atmaktadır. Modern saç ekimi’nin Türkiye’de ki marka ismini oluşturan OkaAesthetıch, kullandığı saç ekim yöntemleri ile diğer saç ekim hizmetlerinden kalite ve uzman kadrosuyla ayrılmaktadır. 

OkaAestheteic kliniklerinde verilen tedavi hizmetleriyle farklı sebeplerden dolayı karşılaştığınız saç dökülmelerine ve kelliklere artık son diyebilirsiniz. Uzman ve profesyonel doktorlarımız tarafından gerçekleştirilen greft ekim işlemi ile tam da istediğiniz sağlıklı ve doğal saçlara kavuşacaksınız.

Modern saç ekim tekniklerini kullanan OkaAesthetic, bireyin güçlü ve neredeyse hiç dökülmeyen yoğun saç bölgesinden aldığı greftleri FUE tekniğini uygulayarak estetik operasyonunu gerçekleştirmektedir. FUE tekniği Avrupa’da geliştirilmiş ve Türkiye’de ilk uygulama noktası ile OkaAesthetich kliniklerinde yapılmıştır. Gerçekleştirilen teknik ile %100 hasta memnuniyetini sağlamıştır.

FUE Tekniği, kıl kökünün tek tek alımı ve greftlerin yerleştirilmesinde minimal invaziv etkisi bulunan anestezi gerektirmeyen tekniktir. FUE tekniği ile iyleşme süreside diğer tekniklere oranla en düşük olan yöntemdir.

Modern saç ekim tekniklerini kusursuz olarak gerçekleştiren OkaAesthetic ailesi arzu ettiğiniz saç ekim hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Saç ekim hizmetlerini kusursuz ve mükemmelliyetçi çizgisinde ilerleterek hastalarını eski saç ekim yöntemlerinden kurtarmaktadır.Saç kökü klonlama, Ice Fue ve Fut tekniklerini uygulandığı kliniklerimize günün her saati online iletişim sağlanmakta ve dilediğiniz bilgiler operatörlerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

OkaAesthetic, saç ekim alanında tecrübelerini deneyimleriyle sabitleştirmiş kaliteli ve yenilikçi bir klinik olma adına ilerlemektedir. Yeni ve ileri teknoloji kullanımı ile birleşmiş teknikleri kullanmaktadır. Arzu edilen görünüm için kliniklerimize bekleriz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment