Ice Fue tekniği, saç alırken ve saç ekimini gerçekleştirirken doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayan, Dünya’da ve Türkiye’de sıklıkla uygulanıp tercih edilen saç ekim yöntemleri arasında yer almaktadır.

Saçlı bölgeniz üzerinden alınan saçlarınızın, istenilen bölgeye canlı saçların transferi ile gerçekleştirilen Ice Fue tekniği sağladığı müşteri memnuniyeti yüzdesi ile tercih edilen ilk yöntemler arasında yer almaktadır.

Ice Fue’nin tercih edilmesine en büyük etken olan dikiş izi olmamasıdır. Donör alanda neşterin kullanılmadığı tek saç ekim yöntemi olan fue  tekniği ile,  dikiş atılmadan köklerin alınıp yerleştirilmesi ile gözle görülür bir izin kalmamaktadır.

İyileşme süresi son derece hızlı olan Ice Fue yöntemi ile normal hayatınıza 2- 3 gün içerisinde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise saç ekim yapılan bölgeyi çarpmalara ve sürtmelere karşı korumak olacaktır. OkaAesthetich ailesi olarak daha önceki müşterilerimize uyguladığımız Ice Fue yöntemlerinden olumsuz bir dönüşle karşılaşmadığımız gibi yan etkilere de rastlanılmamıştır. Aksine Ice Fue yöntemi ile gerçekleştirilen saç ekim işlemi sonucunda ödem, scar ve köklerde oluşan fire oranları gibi olumsuz etmenlerinde ortadan kalktığı gözlemlenmiştir.

Zor ve cerrahi bir süreç gerektiren Ice Fue saç ekim yöntemi Türkiye’de sayılı klinikte, sıklıkla uygulanmaktadır. Detay gerektiren ve özenle sürdürülmesi gerektiği için teknik, kliniklerde uygulama alanı bulmakta zorlanmaktadır. OkaAesthetich uzman saç ekim kadrosu tarafından Türkiye’de yapımı gerçekleştirilen Ice Fue saç ekim tekniği ilk merkezlerden birini oluşturmaktadır. Sağlığınız, doğallığınız ve estetik görünüşünüzün simgesi olan saçlarınızı OkaAesthetic ailesine güvenle emanet edebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment