ice FUE saç ekimi yöntemi, diğer yöntemlerden farklı olarak tek seansta kesin sonuç veren ağrısız bir yöntemdir. Amerika’da geliştirilen bu yöntemin Türkiye’deki mimarı Okaaesthetic’dir. Yöntem, herkes için uygun bir yöntemdir. 

Amerika’da geliştirilen ve Türkiye’de yalnızca Okaaesthetic tarafından uygulanan bir yöntemdir. Diğer saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede daha kalıcı sonuçlar almamıza olanak tanır. Saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara yerleştirilir. Yöntemin en ayrıştırıcı noktası, saç köklerinin özel bir ortamda şoklanarak muhafaza edildikten sonra işlem görmesidir. Kökler daha verimli hale getirilir.

Saç ekimi kesin sonuç verir mi?

ice FUE saç ekimi tekniği ile ekilen saçlar %96 kesin sonuç vermektedir. Uygun koşulların sağlanması durumunda başarı oranı %96’dan daha fazladır. Burada bahsedilen uygun koşullar bireyin dikkat etmesi gereken bakım ve sağlık koşullarıdır. Ekilen kökler 1 aylık süre içerisinde korunmalı ve zarar görmesinin önüne geçilmelidir. Bu gibi detaylı bilgiler zaten işlem sonrasında hastamıza verilmektedir.

sac-ekiminde-en-iyi-yontem-ice-fue

Yöntemin Türkiye’deki tek uygulayıcısı Okaaesthetic’dir. Şuana kadar Türkiye’de tekniğin uygulandığı 100’ün üzerinde hastamız %96’ın üzerinde kesin sonuç elde etmiştir.

Tüm detaylar için lütfen bizimle irtibata geçin: +90 850 840 43 92

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment