istanbul-estetik

Uzman dokunuşlar sayesinde hastada istenilen ve arzu edilen güzelliği ve güzelliğin anlamsal olarak zihinde ve fizikteki etkisini estetik cerrahi ile yakalayabilir. İnsanın dış dünyasını baz alan estetik meme, vücut, yüz ve burun estetiği olmak üzere 4 kategoride değişim seçeneği sunmaktadır.

Fiziksel görünüşünüz artık canınızı sıkmaya başladı ve özgüven eksikliği hissediyorsunuz artık, duruşunuzu beğeniyor fakat bir artı katmak istiyorsunuz çeşitli isteklerinize çözüm odağı sağlayan İstanbul estetik anestezi gerektiren her estetik çalışma için gerekli özeni göstermektedir. İstanbul estetik başarılı geçen onlarca operasyonun ardından %100 mutlu müşteri seviyesine ulaştı.

İstanbul estetik; Yüz germe, burun düzeltme ve şekillendirme, meme büyütme, meme küçültme ve birçok estetik kategorisinde uzmanlaşmış ve tercih edilebilirliğini arttırmış bir klinik olarak başarılı operasyonlara imza atmaya devam ediyoruz.

Bizim Sırrımız, Estetiğiniz..

Sorunlu bulduğunuz ve şikâyetçi olduğunuz bölgeleriniz dikkatlice dinlenir ardından fotoğraflar üzerinden istenilen ve sunulacak işlemler hasta ile birebir olarak paylaşılır.
Uzman kontrolü dâhilinde yapılması gereken İstanbul Estetik operasyonları için hasta 1 ile 2 gün arası hastanede yatırılır. Yüzde ve vücutta oluşan morluk ve şişmeler en fazla 10 gün içerinde geçmeye başlayacak ve kaldığınız yerden yeni haliniz ile yaşamınıza devam edebileceksiniz.

İstanbul estetik güvenilir ve kaliteli uzman kadrosuyla birlikte siz hastalarına hizmet vermekten memnuniyet duyar. Aklınıza takılan tüm estetik cerrahi soruları üzerine bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment