Twitter’da günün popüler hashtagi “#MutlulukDenince” oldu. Okaaesthetic olarak, mutluluğun formülünün saçlardan geçtiğini düşünüyoruz. Saç ve saç ekimi ile ilgili her şey için Okaaesthetic’i takip edin. 

Yapılan araştırmalar gür saçlı bireylerin, saç problemi yaşayan bireylere göre %30 oranında daha mutlu olduğunu gösteriyor. Saçları dökülen yada farklı saç problemi yaşayan bireyler yaşında ilerlemesi ile birlikte stres altına giriyor ve çekimser bir hal alıyor.

Oka

Profesyonel Saç Ekimi

Fark yaratma kavramını müşteri odaklılığı ile sağlıyor ve hastanın karar anından itibaren hastalarımız için en doğru seçimleri gerçekleştirerek, saç ekim işlemlerinizi başlatıyoruz. Türkiye’de saç ekim işlemlerinizi ve nakil sonuçlarını mükemmelleştirmek adına hastaya en uygun saç ekim hizmetleri sunulmaktadır. OkaAesthetıc olarak hastaların yan etkilere ve istenilmeyen sonuçlarla karşılaşmasını önlemek adına steril ve homojen ortamlarda Türkiye’de Saç Ekim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte iyileştirilen ve geliştirilen trend bir yöntem tekniği olarak bilinen ice FUE tekniğini, biz kliniklerimizde hastalarımıza uyguluyor ve nakil operasyonunu gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ve yetenekli uzman kadrosuyla sizin için, sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veren, Türkiye’de saç ekim işlemini en iyi şekilde yapan Oka Aesthetic benimsediği vizyonu ile ihtiyaç duyulan ve hedeflenen graft nakillerine imza atmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment