Enjektör vs.. negatif bir basınç sağlayan bir sisteme yerleştirilen metal borular sayesinde istenilmeyen bölgelerin cilt altında oluşmuş yağ dokularının alınmasına Liposuction denir. Yağ çekme işlemi olarak da bilinen Liposuction, Oka Aesthetic  dokunuşları ile hastaların arzuladığı feminen bir görünüm oluşturmaktadır.

Oka Aesthetic  ailesi olarak niçin Liposuction denildiği zaman, hastayı zaman kaybına uğratmaması , ağır egzersiz programları ve sağlıksız kilo veriminden kaçınma dolayısıyla tercih edilebilirliğini savunuyoruz.  Diyet ve egzersizler dahilinde yağ kullanımı gerçekleştirilir fakat, istenilen bölgede istenilen görünüm elde edilemeyebilinir.  Bu yüzden Oka Aesthetic uzmanları olarak size Liposuction yağ alma ameliyatını sunuyor ve size güzellik garantisi sunuyoruz.

Vücudu şekillendirmek ve fazla yağ dokularının alınması amacı üzerine gerçekleştirilen estetik cerrah işlemi olan Liposuction, genel anestezi ve lokal anestezi ile gerçekleştirilir. Cilt altındaki yağ dokusunu vakumlayan liposuction, bölgesel incelmeniz için en doğru çözümü size  verecek ve sizleri zaman ve uğraştan kurtaracaktır.

Liposuction Sonrası Komplikasyonlar  Var mıdır ?

Ciddi ve hassasiyet gerektiren Liposuction ‘da hastaların gecesi hastanemizde geçmektedir. Oka Aesthetic uzman doktorları yağ vakumlama işlemini izsiz olarak bitirmesinin ardından hastaya düşen görevler olmaktadır. Genel kontrolleri tamamlanmış hastalarımız, kısa süreler içinde 3-4 kez kontrole çağırılır. Hastalar bekledikleri gibi yoğun veya ciddi bir ağrı ile karşılaşmazlar. Korse giyilerek hastalarımızı taburcu etmemizin ardından Oka Aesthetic olarak, 2 ay boyunca hasta kontrolü gerçekleştiriyoruz.

Liposuction sonrasında karşılaşılacak olan şişlikler için ise yağ vakumu yapılan bölge için bir süre sonrasında masaj yapımı şişlik komplikasyonunu en aza indirecektir. Ameliyattan birkaç gün sonra gerçekleştirilecek yürüyüşlerde hasta rahatlığı ve alışabilmesi için hız kazanmasını sağlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment