Saç ekimi ve estetik alanlarında profeyonel hizmet veren Okaaesthetic, Antalya ve İstanbul klinikleri ile hizmet vermeye devam ediyor! Yenilenen kliniklerimize siz değerli misafirlerimizi her zaman bekleriz.

 

Okaaesthetic-Istanbul-ve-Antalyada

Okaaesthetic, 2015 yılında faaliyete geçen genç ve güçlü bir sağlık turizmi girişimidir. CEO Oğuz Çetin tarafından geliştirilen Okaaesthetic, kurulduğu günden bu yana misafir ettiği vakalarıyla saç ekimi ve estetik hizmetlerinde başarılı işler ortaya çıkartmıştır.

İstanbul Saç Ekimi

Okaaesthetic, yurtdışından Türkiye’ye gelen misafirlerini İstanbul’da ağırlamakta ve tedavi etmektedir. Pek çok ülkeden pek çok vatandaş, İstanbul Saç Ekimi için Okaaesthetic’i tercih etmektedir.

Cerrahi işlem gerektiren saç ekim işlemleri steril bir ameliyathane ortamlarında gerçekleştirilmesi gerekir.  Saç ekim İstanbul klinikleri tamda bu noktada hasta sağlığına dikkat çekmek üzere tüm ameliyat araçlarının temizliğine özen göstermektedir. OkaAesthetıc sağlıkçılarının özenle yürüttüğü greft ekim işlemi sonrası ise hastanın dikkat etmesi gereken hususları barındırmaktadır. Yaklaşık 1 ay sonunda ekilen saçlar dökülme yapacak ve sonradan belli bir uzunlukta tekrar çıkacaktır.OkaAesthetic İstanbul ile saç ekim işleminin gerçekleşmesinin ardından greftlerin yeni dokuya adapte olup uzama sağlaması 12 aylık bir süreyi bulabilir.

Antalya Saç Ekimi

Misafirlerimizi İstanbul ve Antalya kliniklerimizde ağırlıyoruz. Transfer ve konaklama hizmetlerimiz tüm misafirlerimiz için geçerlidir ve uygulanmaya devam etmektedir. Tüm detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

+90 850 840 43 92

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment