profesyonel-estetik-hizmetleri

Önceliği her zaman saç ekimi ve estetik hizmetleri olan Okaaesthetic hastalarına ne gibi imkanlar sunuyor? İşte Okaaesthetic Estetik Hizmetlerine Genel Bakış

Profesyonel Saç Ekimi Hizmeti

Türkiye’de ilk defa ice-FUE tekniği ile saç ekimi yapıyoruz.

Kellik, stres veya doğum gibi bir çok sebeple saç dökülmesi ile karşılaşan hastalarımızda dökülmenin bir diğer sebebi ise %95 oranında genetik dökülme olmaktadır. Karşılaşılan saç dökülmeleri sonucunda hastalar fiziksel görüntüden memnuniyetsiz olmaları sonucunda diğer bir sorun olarak tanımlanan psikolojik etkiye ön ayak oluşturmaktadır.

OkaAesthetic ailesi olarak bize danıştığınız andan itibaren tüm isteklerinizi size sunmak adına çalışıyor ve istenilen ve beklenilen görünüme kavuşmanız için tüm uzman kadromuzla birlikte çaba gösteriyoruz.

Liposuction (Yağ Aldırma) Hizmeti

Vücudun belli bölgelerinde, cildin alt kısımlarında toplanmış yağ dokularının vakum ve metal borularla alınan estetik cerrahi işleme Liposuction denir.

İnce bir tüp sayesinde, negatif bir basınç uygulaması ile yağların alınmasını sağlayan Liposuction, Amerika’da yapılan araştırmalar dahilinde cinsiyet fark etmeksizin en çok tercih edilen ve akla gelen estetik cerrahıdır.  Metal boru olarak adlandırdığımız kanüllerin, yağ dokusuna yerleştirilmesi ve sonrasında vakumlanma ile gerçekleştirilen Liposuction ( yağ alma ),  OkaAesthetic güvencesiyle hastanemizde siz hastalarımıza sunulmakta ve istenilen görünüm için %100 garanti vermektedir.

Diş Estetiği

Estetik alanı gittikçe genişlemekte ve yeni teknolojiler sayesinde gülüşleri tasarlayan diş estetiğinden yararlanmak kolaylaşmaktadır.

Bireyler dişlerinde ki renk ve şekil bozukluğu sebebiyle oldukça rahatsız olmakta, psikolojik problemlere neden olmaktadır. Kendine güvenin, hoş bir görünümün sembolü olan dişler insanların yaşamına artı katmakta ve pozitif enerji kaynağı oluşturmaktadır.

Rinoplasti

Burun ameliyatları, Oka Aesthetic uzmanları tarafından steril hastane ortamında gerçekleştirilir. Burun kıkırdak yapısının değiştirilmesi, omurgasını oluşturan burun kemik yapısı üzerinde kesim,törpü ve traş işleminin yapıldığı Rinoplasti bazen de tam tersi işlem olarak ilerleyebilir. Eksik yerlerin işlem esnasında düzeltimeside Rinoplasti ameliyatına dahildir. İki teknik üzerinden gerçekleştirilen Rinoplasti teknikleri ise ‘’ Açık Burun Ameliyatı ‘’ ve ‘’ Kapalı Burun Ameliyatı ‘’dır. İki teknik içinde gerçekleştirilen ameliyatlar deneyimli ve tecrübeli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Göğüs Ameliyatları

Göğüsüzünüzün büyüklüğünden yada küçüklüğünden rahatsız olabilirsiniz. Okaaesthetic göğüs ameliyatlarında da yanınızda.

Tüm İstanbul Estetik hizmetlerimiz için lütfen tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment