istanbul-sac-ekim

Saç analizi ile başlayan süreçler, saç ekime kadar sürekli iletişim halinde devam ettirilir. OkaAesthetic İstanbul klinikleri saç ekimde istenilen hasta memnuniyetine ulaşmış sayılı saç ekim uzmanlarını bünyesinde bulundurulan kaliteli bir klinik olmaya ve büyümeye devam etmektedir.  OkaAesthetic İstanbul, saç ekim ekibi şimdi İstanbul’da tüm hastalarına hizmet vermekte ve istenilen yoğun ve sık olarak ekimi gerçekleştirilmiş greft işlemlerini yapmaktadır. İstabul saç ekim hizmet ekibi, saçın doğru bir yapılandırmasını ve gözlemini alarak uzmanlarca doğru saç ekim yöntemlerinin uygulanmasına olanak sağlarlar.

Saç Ekim OkaAesthetic Farkı ile İstanbul ‘da

Fue tekniğini kullanan OkaAesthetic İstanbul klinikleri, hastanın rahat ve tedirgin olmadan bir ameliyat geçirmesini sağlamak adına karşılamadan itibaren birlikte hareket ediyor. Saç ekim operasyonlarının ilk aşaması olan analiz kısmında sorunlu bölge cerrahlarımız tarafından tespit edilir. Donör olarak belirlenen alandan saç kökleri alınır, sorunlu bölgeye ekimi gerçekleştirilecek saç kökleri için doğru açı ve yoğunluk ayarlanarak kanallar açılır böylelikle greft yerleştirme işlemine başlanır.

Cerrahi işlem gerektiren saç ekim işlemleri steril bir ameliyathane ortamlarında gerçekleştirilmesi gerekir.  Saç ekim İstanbul klinikleri tamda bu noktada hasta sağlığına dikkat çekmek üzere tüm ameliyat araçlarının temizliğine özen göstermektedir. OkaAesthetıc sağlıkçılarının özenle yürüttüğü greft ekim işlemi sonrası ise hastanın dikkat etmesi gereken hususları barındırmaktadır. Yaklaşık 1 ay sonunda ekilen saçlar dökülme yapacak ve sonradan belli bir uzunlukta tekrar çıkacaktır. OkaAesthetic İstanbul ile saç ekim işleminin gerçekleşmesinin ardından greftlerin yeni dokuya adapte olup uzama sağlaması 12 aylık bir süreyi bulabilir.

Görünümünüze artı katmak ve dökülmüş saçlarınızın yerine doğal ve sağlıklı saçlara kavuşmak istiyorsanız eğer uzmanınızı doğru seçmeli ve saç ekim işlemini basit bir işlem olarak görmemelisiniz. OkaAesthetic İstanbul ile estetik ve sağlıklı saçlara kavuşmak hayal değil..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment