banner 2

Bir çok sebepten dolayı saç, sakal yada kaş ekimi yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Cerrahi işlemler olan saç, sakal ve kaş ekimi; mutlaka bir uzman kontrolünde, hastanede yapılmalıdır. Okaaesthetic, saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekiminde Türkiye’de geliştirdiği ICE-FUE tekniği ile hizmet vermeye devam ediyor.

ICE FUE Tekniği ile Saç, Sakal ve Kaş Ekimi

ICE-FUE, Okaaesthetic’in tescilli markası olmakla birlikte; Türkiye’de ilk ve tek olarak Okaaesthetic tarafından kullanılmaktadır. Diğer tekniklere göre başarı yüzdesi çok daha yüksek olan bu yöntem sayesinde, ağrısız ve başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Okaaesthetic, saç ekimi, sakal ekimi ve kaş ekimi işlemlerinde ICE FUE tekniği kullanmaktadır.

Oka

Ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Saç, Sakal ve Kaş Ekimi!

OkaAesthetich klinikleri olarak dünya trendlerini takip ediyor ve son teknoloji yöntemleri kullanarak siz hastalarımızın memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Saç ekim işlemi için Avrupa’da kullanılan ve Türkiye’de ilk olarak OkaAesthetich klinikleri tarafından uygulanan Ice FUE Tekniği ile modern saç ekiminde önce olma yolunda ilerliyoruz.
Ice Fue tekniği, diğer yöntem ve tekniklere göre daha mikro bir işlem olmakla birlikte çalışmayı kök üzerinden gerçekleştirmeyi sağlayan modern saç ekim teknolojisidir. Saç ekim de tercih edilen Ice Fue Tekniği ile hastalarımızda yara ve dikiş izine rastlanmaz ve iyileşme süresi 2- 3 gündür. 0.5 mm kadar küçük sıyrıklarla tamamlanan işlem 2. Günün ardından kendini yeniler ve saç ekim süreci tamamlanmasının ardından doğal ve sağlıklı saçlara kavuşur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment