İstanbul ve Antalya merkezi Okaaesthetic, hem yurt dışı hemde yurt içi misafirlerine en iyi klinik hizmeti vermeye devam ediyor. Profesyonel saç ekimi, kaş ekimi ve sakal ekimi hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Profesyonel Saç Ekimi Nedir?

Elbette, saç ekimi için birden fazla alterantif var. Gelen sorular arasında farkettiğimiz en ince detay, müşterilerimizde güven sorunu olması idi. Müşterilerimize söylediğimiz tek şey; saç ekimi yapacak kişileri önceden tanımalarıdır. Okaaesthetic, ice FUE teknolojisi ile saç ekimi uygulamaktadır.

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

OkaSaç Ekimi Acılı bir İşlem midir?

ice FUE tekniği kişinin en az acı duyacağı şekilde geliştirilmiş bir saç ekimi yöntemidir. Lokal anestesi sırasında ve sonrasında acı hissetmezsiniz.

Ekilen Saçlar Kesin Sonuç Verir mi ?

ice FUE tekniği uygulanmış bireylerde ekilen saçlar kesin sonuç vermektedir. Uygun koşulların sağlanması durumunda işlemin başarıya ulaşma olasılığı %98’dan fazladır.

Sakal ve Kaş Ekimi Nedir?

Kaş ekimi ve sakal ekimi, saç ekimi gibi cerrahi bir işlemdir. Mutlaka ama mutlaka alanında uzman bir doktor kontrolü altında, hastanede yapılmalıdır. Saç ekimi için kullanılan tekniklerin benzerleri yada aynısı kaş ve sakal ekimi içinde kullanılmaktadir.

Detaylar için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment