Kıl köklerinin incelmesi, dökülen saç dipleri genel uygulama alanları olmaktadır. Kimyasal denemelere maruz kalmış ve çözüm alamayan bireyler bu uğraşların köklere etki derecesinin oldukça az olduğunu gözlemlemiş ve teknolojik yöntemlerde çare aramışlardır.

Bu noktada, dünyada ve Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan FUE tekniği ön plana çıkmıştır. Oka Aesthetic olarak kullandığımız FUE tekniği ile istenilen graft nakil işlemini gerçekleştiriyor ve teknoloji ile uzman doktorlarımızın deneyimlerini entegre ederek, hayal edilen görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Saç ekim işlemi basit bir kavram olarak karşımıza çıksa da oldukça ciddiyet ve özveri gerektiren cerrahi bir işlemdir. Estetiği ve sağlığı bir bütün olarak, doğru hizmet kalitesinde size sunacak olan Okaaesthetic ailesi, saç ekim sonucunda istediğiniz doğal görünüme sizi kavuşturacaktır.

Tecrübeli ve yetenekli uzman kadrosuyla sizin için, sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veren Oka Aesthetic benimsediği vizyonu ile ihtiyaç duyulan ve hedeflenen graft nakillerine imza atmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment