Her sene olduğu gibi bu senede yaz aylarının gelmesi ile birlikte saç ekimi işlemine olan talep artıyor ve hızla artmaya devam edecek. Saç ekimi hakkında artık eskisi kadar ön yargı olmasa da halen işlem hakkında pek çok soru işareti olabiliyor. Bu yazımızda, saç ekimi işleminin korkulacak bir işlem olmadığından bahsedeceğiz. 

Birçok sebeplerden dolayı dökülmüş saçlarınız için saç ekimi tedavisine başvurulmaktadır Saç ekim tedavisi üzerine uygulanan bir çok yöntem ve teknik mevcuttur. Bu teknikler, klinik kalitesinden kalitesine değişmekte ve modern teknik kullanımı klinik uzmanlığını göstermektedir:

OkaAesthetıc , saç ekim üzerine çığır açan yöntem ve tekniklerle Avrupa’da ve Türkiye’de konumunu ve spesifikliğini korumaktadır. Modern teknik cihaz olan ice-FUE tekniğini kullanan OkaAesthetic, hasta rahatına uygunluğu, lokal anestezi yeterliliği ve kullanımı kolaylığı sebebiyle bu tekniği tercih etmiştir.

ice FUE Saç Ekimi Yöntemi

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Oka
 Sizlerde, rahatlıkla saç ekimi işlemine başvurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment