Kelliğe uğramış alanların ve seyrekleşmenin gerçekleştiği bölgelerin giderilmesi için yapılan Saç Ekimi hizmetini size Oka Aesthetic güvencesiyle sunuyoruz.

Oka Aesthetic, saç ekimi nakline karar verdiği hastaları için doğru klinik hizmetini sunmasıyla diğer tüm kliniklerden ayrılıyor ve istenilen hizmet kapsamında markalaşma yolunda ilerliyor. Oka Aesthetic ailesi, saç ekim için hastanın istek ve arzuları noktasında hareket ediyor. İddalı ve kaliteli hizmeti ile tercih edilebilirliğini arttıran Oka klinikleri, alanından eğitimli ve tecrübeli doktorlarıyla sizlerin estetik güzelliği için çaba göstermekten memnuniyet duyuyor.

Klinik uzmanları, saç ekim operasyonu üzerine istenilen kalıcı sonuçları en uygun fiyat ve eşsiz hizmet kalitesinde sunuyor. Ense bölgesinden naklin gerçekleştirilmesi ve alana yerleştirilmesi tekniği olan FUE tekniğini, tüm teknolojik donanımları kullanarak, DNA’nıza uygun olumlu sonuç garantisini siz hastalarına veriyor.

Hastalarımız, En Kıymetli Misafirlerimiz

Fark yaratma noktasında, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve hastanın karar anından itibaren hastayla birlikte hareket ediyoruz. Saç ekim işlemine Oka Aesthetic kliniklerinde karar verilmesinin ardından nakil sonuçlarını mükemmelleştirmek adına hastaya gerekli uygulama planını çiziyoruz.

Tüm yan etkilere ve istenilmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için uygulama alanlarının sterilleştiriyoruz. Hastalarımızın kliniklerimizde kendilerini rahat hissetmeleri adına Oka Aesthetic olarak önem veriyor ve bu konuda konaklama ve bakım hizmetlerini üstlenerek memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Analiz ve muayne aşamasıyla belirlediğimiz ve hasta istekleri doğrultusunda gerçekleştireceğimiz saç restorasyonunu Oka Aesthetic ‘iğin profesyonel hizmetiyle size sunuyoruz. Kesin ve kalıcı sonuç garantisinin garantisini sağladığımız hizmet sonucunda almanız adına çaba gösteriyoruz. Saç ekimi, ciddi hassasiyet ve önem arz eden bir cerrahi işlem olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Sağlığınız ve güzelliğiniz bizim için önemli .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment