sac-ekimi-tedavisi-nasil-yapilir

Merhabalar! Okaaesthetic’de bundan sonra yeni bir bültenle hizmet vermeye devam edeceğiz. Her gün, saç ekimi ve estetik ile ilgili konularda yararlı bilgiler ile karşınızda olacağız. İlk konumuz: Saç Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır ? 

Saç Dökülmesi  Nedir ? Saç Ekimi Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Saçların küçük bir biçimde incelmesinin ve daha sonra koparak dökülmesine saç dökülmesi denir. Saç dökülmesi, insanları fiziksel anlamda olumsuz etkilemektedir. Sağlıklı saçlar ortalama 50 ile 100 tel arası dökülme yaşarken saç kopası ile karşı karşıya kalmış bireylerde tel sayısı daha fazla olarak hesaplanmaktadır. Artan tel sayısı ise, gelecekte yaşanılacak kelliğin habercisi olmaktadır. Alternatif tıp bu konuda yetersiz olmaktadır. Kalıcı çözümler için bireyler saç ekim tekniklerini kullanmaktadır.

Doğal ve Sağlıklı Saçlar ile Hayatınıza Devam Edin

Vitamin eksikliği, hamilelik, stres, anemi, polikistik sendrom vb. gibi bir çok rahatsızlıklardan kaynaklı olarak saç dökülmesi yaşayan bireyler için OkaAesthetic şimdi hizmette. Saç döngüsü 3 şekilde gerçekleşmektedir.  İlk olarak, Büyüme Fazıdır. 2 veya 8 yıl arasındaki aşamadır. Daha sonra Degredasyon Fazı devreye girer bir nevi saçların kendini 3.döngü için hazırladığı kısımdır. Yaklaşık 20 gün süren bir bölümdür. Üçüncü ve son döngü ise Dinlenme Fazıdır. Saç kendini üç buçuk dört ay kadar dinlenir ve kökünden koparak dökülmelere başlar.  Bu şekilde ilerleyen saç paradigması, yerine gelen saçlarla süreci devam ettirir.

Dış görünümünüzle birlikte doğallığınızı koruyan OkaAesthetic, alanında uzmanlaşmış saç ekim kadrosuyla endişelerinizi minimize ederek hasta memnuniyetini sağlıyor. Saç paradigmasından da anlaşılacağı üzeri, saç dökülmeleri kaçınılmazdır. Fakat çözüm muhakkak ki vardır. Bizde size bu doğrultuda 1000’i aşkın müşteri memnuniyetimizle birlikte güvenilir bir hizmet vermeye  saç ekim kliniklerimizde devam ediyoruz.

Duruşunuz için OkaAesthetic’i Seçin

OkaAesthetic, saç ekim alanında tecrübelerini deneyimleriyle sabitleştirmiş kaliteli ve yenilikçi bir klinik olma adına ilerlemektedir. Yeni ve ileri teknoloji kullanımı ile birleşmiş teknikleri kullanan OkaAesthetic , greft alım ve yerleştirme işlemlerinde Türkiye’de adını duyurmuş markalar arasında yer almaktadır.  Lokal anestezi yoluyla yapılan ameliyatlarımız, OkaAesthetic uzmanları tarafından titizlikle gerçekleştirilen bir metod ile deri üzerine çıkış yönüne doğru yerleştirilir. OkaAesthetic , saç ekim üzerine merak ettiğiniz, sormak istediğiniz tüm sorularınız için danışmanlığınızı üstlenmektedir. Estetiğiniz, bizimle emin ellerde..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment