Doğuştan bölgesel olarak yaşanan saç kayıpları,  yanıklara bağlı oluşan ve ya kaza sonucunda oluşan saç kayıpları,genetik olarak yaşanan saç problemleri de dâhil olmak üzere birçok saç sorununa saç ekim yöntemlerinden faydalanarak çözüm bulmak mümkün.

Birçok yöntemlerin, bakım kürlerinin kullanılması fakat çözüm oluşturmaması üzerine saç problemi yaşayan hastalar, cerrahi bir işlem olan saç ekim işlemini tercih etmektedir. Uzman doktorlar tarafından plan dâhilinde aşama aşama gerçekleştirilen saç ekim işlemleri için OkaAesthetic klinikleri tarafından steril alanlar oluşturulmakta ve tüm homojenliği ile saç ekim işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Muayne ve analiz süreci içerisinde hastanın, saç ekimi yapılacak bölgesindeki saçların yapısı, donör alandaki saçların yapısı ve sıklığı analiz edilerek incelenir. Saç ekim işleminin yapısını oluşturan donör alandan alınan greftlerin sayısı belli bir plan dâhilinde hesaplanarak hastadan alınır.

Saç Ekim İşlemi Titizlik Gerektiren Bir Cerrahi Uygulamadır

Saç ekim işlemi sağlığımızı ilgilendiren diğer konular kadar önem taşımaktadır. En az diğer sorunlarımız kadar titizlikle davranmamız ve ince eleyip, sık dokumamız gerekmektedir.  Kozmatik bir işlem gibi görünen Saç Ekim işlemi, alanında tecrübe edinmiş uzmanlar tarafından steril kliniklerde gerçekleştirilen ve anestezi isteyen cerrahi biz işlemdir.

OkaAesthetich klinkleri tarafından siz hastalarımıza sunduğumuz saç ekim yöntemlerin garantisi uzman kadromuza bağlıdır.  Saç ekim işlemi ekip işi gerektiren bir unsur olmasından dolayı titizlikle yapılmaktadır. Ekim işleminin en başını ise plan aşaması oluşturmaktadır. Kendinizi, sağlığınızı ve estetik duruşunuzu OkaAestetich uzmanlarına huzurla emanet edebilir ve bize güvenebilirsiniz. Sizin için en iyisini ve en doğrusunu isteyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment