İstanbul, Türkiye’nin tartışmasız en gözde ili. Yüzlerce saç ekimi ve estetik kliniğini içerisinde barındırıyor ve her yıl binlerce kişinin sağlığına kavuşmasına olanak tanıyor. Pekii saç ekiminde hangi adresler tercih edilmeli?
_____________________________________________________________________

sac-ekimi-istanbul

Okaaesthetic, saç ekimi ve estetik alanlarında uzmanlaşmış ve Türkiye’yi ilk kez ice-FUE saç ekimi yöntemi ile tanıştırmış bir firmadır.

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar.

ice FUE saç ekimi yöntemi ile yapılan saç ekimlerinde başarı oranı %96’dan fazladır. Ekilen saçlar, 1. aydan itibaren kendini göstermeye başlar ve 6 ay içerisinde gözle görülür biçimde fark edilir. Saç ekimi ardından çıkan saçlarınızın tekrar dökülme riski yok denecek kadar azdır. Saç ekimi sonrasında çok dikkat etmeniz gereken nokta; kafanıza darbe almamak ve saç ekiminden sonraki günlerde denize girmemek, fazla güneş ışığına maruz kalmamaktır.

İstanbul Saç Ekimi

İstanbul, saç ekimi ve estetik alanlarında dünyanın en gözde şehirlerinden biridir. Profesyonel hekimler ve başarılı merkezleri sayesinde başarısını devam ettiren bir şehirdir.

İstanbul’da saç ekimi hizmeti veren 100’ün üzerinde firma bulunmaktadır. Bu firmaların kendi fiyat politikaları, kendi özel saç ekim merkezleri ve özel yöntemleri bulunabilir. Saç ekiminde en çok bilinen yöntem fue tekniği iken en güncel ve son teknik Okaaesthetic’in geliştirdiği ice-fue saç ekimi tekniğidir.

İstanbul saç ekimi sektöründe bizler tüm misafirlerimizi İstanbul yada Antalya’daki saç ekimi merkezlerinde ağırlıyoruz. Sizi görüyor ve tanıyoruz. Saç ekimi işlemine başlanmadan önce mutlaka detaylı bir analinizinizi yapıyoruz. Bu, size en uygun kişisel saç ekimi yapılması için son derece önemli. Kafa yapınız, saç yapınız, saç özellikleriniz ve diğer detaylar en ince ayrıntısına kadar incelenir ve detaylandırılır. Akabinde, size işlemin nasıl gerçekleştirileceği ve gerçekleştirdikten sonra nasıl bir görüntüye kavuşacağınız anlatılır. Ve saç ekimi işlemine başlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment