sac-ekiminde-en-iyi-yontem-ice-fue

Şimdiye kadar bildiğiniz saç ekimi yöntemlerini bir kenara bırakın. Okaaesthetic’in ilk defa Türkiye’de uyguladığı ice FUE yöntemi ile ağrı sızı olmadan saç ekimi yaptırın. İşte saç ekiminde en iyi yöntem: ice FUE

Birçok sebeplerden dolayı saçlarımızın koparak dökülmesi saç ekim alanının da doğmasına etki etmiştir. Saç Ekim, saçlarınızın hepsinin dökülmüş veya seyrelmiş alanlarına uygulanabilen lokal anestezi isteyen ameliyatlardır.

OkaAesthetic farkı ile saç ekiminde modern teknolojiden yararlanabilir, istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Saç ekim işlemine oran olarak erkeklerin daha çok ihtiyacı duyuluyor olsa da, kliniğimiz hem erkeklerde hem kadınlarda saç ekim işlemini başarıyla uygulamaktadır. Dünya’da kullanılan en modern tekniklerden “FUE” ve “FUT” teknikleri ileri düzey teknik donanımlarımızla birlikte OkaAesthetic tarafından kliniklerimizde uygulanmaktadır. OkaAesthetic olarak tercih edilen teknik ise “Ice FUE’’ tekniğidir.Ice FUE tekniği ile yara izleri minimize edilir, mümkün olduğu derecede sıfırlanır.

Saç ekiminde ice FUE Tekniği

Lokal Anestezi öncesi uzmanlarımız ve klinik yetkililerimiz müşterilerimizle sürekli iletişim içinde bulunmaktadır. Karşılaması yapılan OkaAsthetic hastaları, saç ekim için gerekli ön hazırlığa tabi tutulur. Saç ekim öncesi hastaların saçları kısa kesilmesi gerekmektedir. Enseden alınan greftler, metodsal bir işlem dahilinde saç ekim için hazırlanılan bölgeye yerleştirilir. Doğal ve estetiksel görünümü yakalamak ve korumak adına greftlerin çıkış yönünü ayarlamak ve ekim işlerini bu doğrultuda yapmak gerekir. Greftin alındığı alan pansumanlanarak  1 gün boyunca kapatılırken, greft alıcı alan ise açık bırakılır.

İstediğiniz Görünüme Kavuşmak İçin OkaAesthetic  Klinklerini Arayabilirsiniz

Saç ekim, uzmanlık ve tecrübe isteyen bir ameliyattır. Kendinizi ve saçlarınızı emanet edeceğiniz klinik size güven vermeli ve size en az sizin kadar özen göstermelidir. OkaAesthetic ise bu konuda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Saç ekim uzmanlarımız ile birlikte titiz bir çalışma sizi bekliyor. Saç kökleriniz için doğru bir saç ekim kliniği seçin. Unutmayın, görünümünüz, imajınızı belirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment