ice-fue-teknigi-ozellikleri

Önceki yazılarımızda, ice-FUE tekniğinin şimdiye kadar ki saç ekimi yöntemlerinden çok daha farklı ve yararlı olduğunu dile getirmiştik. Bu yazımızda size ice-FUE tekniğinin özelliklerinden bahsedeceğiz. İşte saç ekiminde ice-FUE tekniği özellikleri;

Birçok sebeplerden dolayı dökülmüş saçlarınız için saç ekimi tedavisine başvurulmaktadır Saç ekim tedavisi üzerine uygulanan bir çok yöntem ve teknik mevcuttur. Bu teknikler, klinik kalitesinden kalitesine değişmekte ve modern teknik kullanımı klinik uzmanlığını göstermektedir:

OkaAesthetıc , saç ekim üzerine çığır açan yöntem ve tekniklerle Avrupa’da ve Türkiye’de konumunu ve spesifikliğini korumaktadır. Modern teknik cihaz olan ice-FUE tekniğini kullanan OkaAesthetic, hasta rahatına uygunluğu, lokal anestezi yeterliliği ve kullanımı kolaylığı sebebiyle bu tekniği tercih etmiştir.

ice-FUE Tekniği Özellikleri

ice-FUE Yöntemi, diğer yöntemlerden ilk olarak doku almadan çalışılması dolayısıyla ayrılmaktadır. Dokuya dokunmayıp saç ekim işlemini kök hücre üzerinde başlatmakta ve tamamlamaktadır. OkaAethetic, kliniklerinde deneyimli çalışanlarının tecrübesine güvenmekte ve sizinde bizlerle güvende olduğunuzu belirtmek isteriz. ice-Fue tekniği saç ekim işleminde, işlem yapılacak bölge üzerinde kesi ve dikiş işlemi bırakmaz. 05-07 mm aralığında sıyrık şeklinde çalışmalar en fazla 2-3 gün arasında kapanarak, yok olur. Saç ekim izinin belli olmaması, hastada doğal saçlara kavuştuğunun göstergesi niteliğindedir.

Saç ekim üzerine, OkaAesthetic tarafından kullanılan ice-FUE Tekniği greft alımını ense bölgesi üzerinden yapmaktadır. Transferin ense bölgesinden gerçekleştirilmesi üzerine hastadan 4.000’e kadar greft alımı yapıla bilinir. Greft alımı ile birlikte sona gelinen saç ekimi işlemi, ice-FUE Tekniği ile ağrısız ve kısa sürede iyileşme garantisi verdiği için tercih edilebilirliği hastalara göre daha fazladır.

İlk ay gözlemlenen dökülmeler sizi korkutmasın çünkü yaklaşık 2 ay içerisinde saç ekimi yapılmış kısımda saçlarınız istediğiniz görünümde tekrar çıkıyor olacak. OkaAesthetic olarak görünümünüze sizin kadar önem veriyor ve yaptığımız işlemin en doğru sonuçları vermesi için özenle çalışıyoruz. Sağlıklı ve doğal saçlara kavuşmanın hayal olmadığını belirtmek isteriz. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, teknik ve saç ekim üzerine dilediğiniz bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment