Koparak dökülen, seyrekleşen yada tamamen kellik ile karşılaşan bireylerin %89u artık alternatif tıp ve besleyici kürleri bir kenara bırakarak saç ekim operasyonuna başvurmaktadır. Saç ekim ve saç klonlama üzerine dünya tarafından uygulanmış ve uygulanmaya devam eden birçok yöntem ve teknik bulunmaktadır. Peki en sağlıklısı nedir? Ben saç köklerime ve derime göre bir tercih yapmalı mıyım teknik seçiminde? Gibi birçok sorular kafanızda şekillenmekte…

OkaAesthetich
klinikleri olarak dünya trendlerini takip ediyor ve son teknoloji yöntemleri kullanarak siz hastalarımızın memnuniyetini sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Saç ekim işlemi için Avrupa’da kullanılan ve Türkiye’de ilk olarak OkaAesthetich klinikleri tarafından uygulanan Ice FUE Tekniği ile modern saç ekiminde önce olma yolunda ilerliyoruz.
Ice Fue tekniği, diğer yöntem ve tekniklere göre daha mikro bir işlem olmakla birlikte çalışmayı kök üzerinden gerçekleştirmeyi sağlayan modern saç ekim teknolojisidir. Saç ekim de tercih edilen Ice Fue Tekniği ile hastalarımızda yara ve dikiş izine rastlanmaz ve iyileşme süresi 2- 3 gündür. 0.5 mm kadar küçük sıyrıklarla tamamlanan işlem 2. Günün ardından kendini yeniler ve saç ekim süreci tamamlanmasının ardından doğal ve sağlıklı saçlara kavuşur.

Oka

OkaAesthetich uzmanları tarafından gerçekleştirilen greft alımı ve yerleştirme işlemi ense bölgesinden yapılmakta ve ağrısız kısa bir süre içerisinde işlem sonlandırılmaktadır. OkaAesthetich saç ekiminde modern teknoloji ile hastalarında fark yaratmaya ve memnuniyeti arttırmaya devam ediyor. Saç ekimi ve saç ekiminde modern teknoloji üzerine aklına takılan tüm sorularınız için OkaAesthetic kliniklerini arayabilirsiniz..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment