Günümüzde bir çok insan saç dökülmeleri ve kellik gibi sorunlarla karşılaşmaktadır ve farklı sebeplerden dolayı karşılaşılan saç kelliği sorunlarına çözüm yolları aramaktadır. Genetik, stres,yaş ve cinsiyet vb. sebeplerden dolayı karşılaşılan saç dökülmesi bazen yüzeysel olarak dururken bazen ciddi sorunlar doğurabiliyor.
OkaAestheteic kliniklerinde verilen tedavi hizmetleriyle farklı sebeplerden dolayı karşılaştığınız saç dökülmelerine ve kelliklere artık son diyebilirsiniz. Uzman ve profesyonel doktorlarımız tarafından gerçekleştirilen greft ekim işlemi ile tam da istediğiniz sağlıklı ve doğal saçlara kavuşacaksınız. Modern saç ekim tekniklerini kullanan OkaAesthetic , bireyin güçlü ve neredeyse hiç dökülmeyen yoğun saç bölgesinden aldığı greftleri FUE tekniğini uygulayarak estetik operasyonunu gerçekleştirmektedir. FUE tekniği Avrupa’da geliştirilmiş ve Türkiye’de ilk uygulama noktası ile Oka Aesthetich kliniklerinde yapılmıştır. Gerçekleştirilen teknik ile %100 hasta memnuniyetini sağlamıştır. FUE Tekniği, kıl kökünün tek tek alımı ve greftlerin yerleştirilmesinde minimal invaziv etkisi bulunan anestezi gerektirmeyen tekniktir. FUE tekniği ile iyleşme süreside diğer tekniklere oranla en düşük olan yöntemdir.

Oka Aesthetic kliniklerinde başarıyla uygulanan saç ekim teknikleri güzelliğinize ve duruşunuza kalite katmaktadır. Estetiğinizi ön planda tutarak gerçekleşltirdiğimiz tüm operasyonlarımız sterilizasyon standartlarına uygun olarak yürütülmektedir. Sağlığınız ve doğallığınız Oka Aesthetic ile emin ellerde.

**Okaaesthetic, İstanbul saç ekimi sektörünün bir numaralı firmasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment