Şimdiye kadar blogumuz dahilinde saç ekimi ve estetik hakkında yararlı bilgiler paylaşmaya çalıştık. Saç ekiminin nasıl yapıldığını, ice FUE tekniğini, estetik hizmetlerini ayrıntılı olarak sizinle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Bu yazımızda ise, Okaaesthetic’in saç ekimi hizmeti ile birlikte sağladığı diğer vip hizmetlerden bahsedeceğiz.

vip-transfer-okaaesthetic

Yurtdışı yada şehir dışından gelen tüm hastalarımızı vip araçlar ile karşılıyor ve gitmeleri gereken yere kadar götürüyoruz.

5-yildizli-otel

Hastalarımızı, İstanbul ve Antalya’da bulunan 5 yıldızlı otellerimizde misafir ediyoruz.

Fark yaratma noktasında, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve hastanın karar anından itibaren hastayla birlikte hareket ediyoruz. Saç ekim işlemine Oka Aesthetic kliniklerinde karar verilmesinin ardından nakil sonuçlarını mükemmelleştirmek adına hastaya gerekli uygulama planını çiziyoruz.

Tüm yan etkilere ve istenilmeyen sonuçlarla karşılaşılmaması için uygulama alanlarının sterilleştiriyoruz. Hastalarımızın kliniklerimizde kendilerini rahat hissetmeleri adına Oka Aesthetic olarak önem veriyor ve bu konuda konaklama ve bakım hizmetlerini üstlenerek memnuniyetlerini sağlıyoruz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment