Saç ekimi işlemi düşündüğünüz kadar riskli ve korkutucu bir işlem kesinlikle değil. Saç ekimi sırasında siz tv seyredebilir, telefonunuz ile vakit geçirebilirsiniz. 

Saç ekimi işlemi hakkında geçmişten günümüze kadar gelen ön yargılar, bazı soru işaretlerinin giderilememesine sebep olabiliyor. Bu soru işaretlerinden en büyüğü, saç ekimi işleminin zorlayıcı olup olmadığı. Yada saç ekiminin acı veren bir operasyon olup olmadığıdır. Blog yazılarımızı takip eden ziyaretçilerimiz çok iyi bilirler ki, Ice FUE teknolojisi sayesinde saç ekimi acısız bir operasyondur.

Ağrısız, Kesin Sonuçlu Saç Ekimi

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Oka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment