Saç ekimi işlemi için Türkiye’yi en çok tercih eden ülkelerin başında Almanya geliyor. Okaaesthetic olarak Almanya konuklarımıza özel imkanlar tanıyor ve saç ekimi hizmetini en iyi şekilde almalarını sağlıyoruz.

ice FUE saç ekimi tekniği, Okaaesthetic tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa hastalarına uygulanan gelişmiş bir saç ekimi tekniğidir. FUE tekniğinin geliştirilmiş hali de diyebiliriz. Temel amacı, ekim bekleyen saç köklerinin verim kaybetmemesi, aksine daha verimli hale gelmesini sağlamak ve kesin sonuç alabilmektedir. ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Oka

Almanya Saç Ekimi

Yurt dışından saç ekimi için Türkiye’yi tercih eden hastalarımıza özel imkanlar sunuyoruz. Havalimanından hastalarımızı alıyor, konaklayacakları otele kadar götürüyor ve eşlik ediyoruz. Türkiye’deki çeşitli yerleri merak eden Alman misafirlerimiz için şehir turları düzenliyor ve görmek istedikleri yerleri keşfetmelerini sağlıyoruz.

Sizlerde saç ekimi işlemi için Türkiye’yi tercih edecekseniz bizi mutlaka arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment