Sağlık turizminde Türkiye’nin Dünyadaki yeri her geçen gün sağlamlaşıyor. Saç ekimi yaptırmak isteyen binlerce birey Türkiye’yi tercih ediyor. 

Avrupa ülkelerinden özellikle Almanya Hollanda, Avusturya İngiltere Türkiye`ye saç ektirmek için binlerce hasta geldi. Son bir iki yıldır özellikle Arap ülkelerinden yoğun talep alınıyor… Irak, Dubai, Tunus tan sonra Mısır ve Libya’dan ülkemize gelmeye başlayan hastalar Türkiye yi sağlık turizminde Arap ülkelerinin gözdesi haline getirdi.

Yaşadıkları stresli ve zor günler sonrası yeni saçlarıyla ülkelerine dönen Arap vatandaşlar hem tatil yapıyorlar hem de sağlıklı yeni saçlarına kavuşarak mutlu bir şekilde evlerinin yolunu tutuyorlar… Bu yaz yüzlerce Avrupalı ve Ortadoğulu hastamıza hizmet verdik ama sağlık turizmi sadece yaz ile değil kış turizmi ile de revaçta. Dünyada bu işi en iyi birkaç ülkeden biri konumundakı Türkiye de bu ameliyatı ait olduğu yere ve profesyonelliğe kavuşturmuş durumda… Şehir dışından gelen hastalar saç ekimlerinı 5-6 saatte yaptırıp kebablarını yiyip akşam evlerinde istirahatte oluyor.

Oka

ice FUE Saç Ekimi

Okaaesthetic olarak Türkiye’de ilk defa ice fue tekniğini uyguluyoruz. ice FUE saç ekimi tekniği ile %100 kesin sonuçlu ve ağrısız sonuçlar alabiliyoruz.

ice FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. Okaaesthetic’e özel ice fue saç ekimi yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 Sizlerde saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, yukarıda ki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Yahut saç ekimi konusunda kafanıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz. Saç ekimi için mutlaka Okaaesthetic’i tercih edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment