Hem erkeklerde hem kadınlarda sıklıkla karşılaşılan ve genel bir sorun olan saç dökülmelerine,  saç ekim teknikleri ile kesin ve kalıcı çözümler artık mevcut.  Modern saç ekim hizmetlerini Türkiye’de uzman kadrosuyla birlikte sunan OkaAesthetic klinikleri,  arzu ettiğiniz doğal ve sağlıklı saçlara sizleri kavuşturuyor.

Modern saç ekimi’nin Türkiye’de ki marka ismini oluşturan OkaAesthetıch,  kullandığı saç ekim yöntemleri ile diğer saç ekim hizmetlerinden kalite ve uzman kadrosuyla ayrılmaktadır. ice FUE tekniğini Türkiye’ye getirerek hasta isteklerini ve memnuniyetini sağlayan kliniğimizde hastalarımız en kıymetli misafirlerimizdir.

Türkiye’de Saç Ekim Hizmeti

Fark yaratma kavramını müşteri odaklılığı ile sağlıyor ve hastanın karar anından itibaren hastalarımız için en doğru seçimleri gerçekleştirerek, saç ekim işlemlerinizi başlatıyoruz. Türkiye’de saç ekim işlemlerinizi ve nakil sonuçlarını mükemmelleştirmek adına hastaya en uygun saç ekim hizmetleri sunulmaktadır. OkaAesthetıc olarak hastaların yan etkilere ve istenilmeyen sonuçlarla karşılaşmasını önlemek adına steril ve homojen ortamlarda Türkiye’de Saç Ekim işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte iyileştirilen ve geliştirilen trend bir yöntem tekniği olarak bilinen ice FUE tekniğini, biz kliniklerimizde hastalarımıza uyguluyor ve nakil operasyonunu gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ve yetenekli uzman kadrosuyla sizin için, sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veren, Türkiye’de saç ekim işlemini en iyi şekilde yapan Oka Aesthetic benimsediği vizyonu ile ihtiyaç duyulan ve hedeflenen graft nakillerine imza atmaktadır.

Oka

Türkiye’de saç ekim hizmeti sunan uzman kadromuz alanında uzun yıllarca tecrübe edinen profesyonellerden oluşmaktadır. Tekniklerin uygulama kalitesi ekibin uzmanlığına bağlı olarak değişmekte ve bu durumun tamamen ekip işi olduğu bilinmektedir. Türkiye’de saç ekim işlemini profesyonelliğe dayandıran OkaAesthetich sizin isteklerinizi yerine getirip, doğru teknikle istenilen görünüme kavuşturmak için sizleri kliniklerinde ağırlamak için hazır.

Türkiye’de saç ekim hizmetlerini en iyi ve en doğru şekilde hastalarına sunan ekibimiz,  özveri ve ciddiyet gerektiren cerrahi işleminiz için güvende olduğunuzun garantisini vermektedir. Oka Ailesi nakil işlemlerinizi doğru hizmet kalitesinde sizlere sunacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment