• Bizi Arayın
    +90 541 968 99 00​⁠​
  • Mail Gönderin
    info@okaaesthetic.com
  • Lokasyonumuz
    Antalya – Istanbul

Antalya Estetik Merkezi

Antalya Estetik Merkezi olarak çağdaş, kurumsal iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle sürekli kendini yenileyen, konusunda uzman ve nitelikli kadrolarla, insan haklarına saygılı, tıp kurallarına ve etik değerlere sıkı sıkıya bağlı bir şekilde misafirlerine en kaliteli ve en özel hizmeti sunmak temel ilkelerimizden sadece biridir.

Sizi Hemen Arayalım.
Kafanıza takılan soru işaretleri varsa size yardımcı olabiliriz.Yandaki formu doldurun ve telefonumuzu bekleyin.
""
1
Previous
Next

Antalya Estetik’te Lazer İle Cilt Gençleştirme

Lazer İle Cilt Gençleştirme Sağlığınızı önemseyen Antalya Estetik; sizi dünya standartlarında hizmetlerle, steril ameliyathane şartlarıyla, modern, temiz ve konforlu hastanelerle, binlerce operasyon tecrübesine sahip uzman hekimlerle ve alanında uzmanlaşmış ekiplerle…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik’te Burun Dolgusu

Antalya Estetik’te Burun Dolgusu Kişinin burun kısmında meydana gelen şekil bozukluklarını ve fiziki görüntü bozukluklarını düzeltmek için, hyaluronik asit içeren dolgular kullanılarak Antalya Estetik’te burun dolgusu yapılmaktadır. Burun dolgusu yapımında…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik Merkezi’nde Yüz Dolgusu

Yüz Dolgusu Yüz dolgusu, daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler tarafından Antalya Estetik Merkezi’nde yaygın olarak kullanılmaktadır. Son yıllarda daha popüler bir hale gelmeye başlayan yüz…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik Merkezi  dinamik bir estetik, plastik cerrahi ve sağlıklı yaşam merkezidir. alanında tecrübeli cerrahlarımız, medikal estetik uzmanlarımız ve tüm ekibimizle misafirlerimizin güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam alanlarındaki ihtiyaçlarını tespit ederek, koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

Merkezimiz, sizlere en kaliteli hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sunar. Merkezimiz içerisinde yer alan son teknoloji cihazlar sayesinde, işlemler kısa sürede ağrısız olarak tamamlanır. Ayrıca uzmanlarımızın tecrübesi de estetik ve güzellik merkezimizin kalitesini arttırır.

Antalya Estetik Merkezi’mizde yapılan işlemlerin önemli bir kısmında, teknolojik cihazlar etkin bir şekilde rol oynar. Bahse konu cihazlar sayesinde işlemler hem daha kaliteli hem de daha sağlıklı bir şekilde yapılır. İnsanlar ise bu yöntemler sayesinde herhangi bir acı duymaz ve bedenleri kısa sürede istedikleri gibi olur.

Estetik merkezi denilince aklımıza estetik cerrahi ve medikal estetik alanında hizmet veren klinikler gelmektedir. Günümüzde aslında yetkili olmamasına rağmen kendini estetik merkezi olarak tanıtan birçok yer bulunmaktadır. Dolayısıyla hastaların estetik merkezi seçimlerini yaparken bilinçli olması, ruhsatlı olup olmamasına dikkat etmesi gerekmektedir.

Antalya Estetik Merkezi sağlık hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Burun estetiği, doğuştan ya da sonradan oluşan burun deformasyonlarının başarılı şekilde giderilmesini sağlayan ve hastanın yaşam kalitesini yükseltebilen cerrahi bir operasyondur. Rinoplasti operasyonları ile burun küçültülebilir veya büyütülebilir, burun ucu ve burun delikleri yeniden şekillendirilebilir, burundan bir miktar kemik ya da kıkırdak çıkarılabilir, solunumu zorlaştıran burun içi şekil bozuklukları giderilebilir.

Estetik burun ameliyatlarında; hastanın cilt özelliği, dokuların iyileşme potansiyeli, kıkırdak yapısı ve şekli, kemikte gelişen deformasyon gibi parametreler cerrah tarafından dikkate alınan ve operasyonun başarısını etkileyen önemli konulardır.  Burun, 18 yaş itibariyle gelişiminin %90’ınını tamamlamış olduğundan, burun ameliyatlarının 18 yaşından sonra yapılması önerilmektedir.