• Bizi Arayın
    +90 541 968 99 00​⁠​
  • Mail Gönderin
    info@okaaesthetic.com
  • Lokasyonumuz
    Antalya – Istanbul

Antalya Estetik

Duyum, duyular, algı, duygu ile algılamak gibi anlamlar taşır. Bu kelimelerden çıkarılabilecek olan, estetiğin, duygusallığın sağladığı bilgilerin bilimi olmasıdır. Sanatın ne olduğu konusu çağlara, toplumlara, üzerinde durulan sanat alanına göre bazı değişiklikler göstermektedir.

Antalya Estetik ailesi olarak sadece bakmıyoruz, tüm ayrıntıları ile hissederek işlem yapıyoruz. Hayat akışınız içerisinde gerek iş yaşamınızda, gerekse sosyal çevrenizde oldukça yoğun bir yapıya sahipsiniz ve her daim bakımlı olmak zorunda mısınız? Ya da bu koşuşturmacalardan tamamen uzak ama her aynaya baktığımda ışıl ışıl bir ben görmeliyim diyenlerden misiniz? Sebebi ne olursa olsun bizce kendinizi her daim bakımlı, iyi, ve özgüvenli hissetmelisiniz. İşte Antalya Estetik olarak biz de bu yüzden varız.

Sizi Hemen Arayalım.
Kafanıza takılan soru işaretleri varsa size yardımcı olabiliriz.Yandaki formu doldurun ve telefonumuzu bekleyin.
""
1
Previous
Next

Antalya Estetik Ne Sunar?

Antalya Estetik Ne Sunar? Uzman hekimimiz ve tecrübeli sağlık kadromuz, tüm hastalarımıza bilimsel bir hizmet, yakın bir ilgi ile destekledikleri ‘sağlıkta güven, hizmette konfor’ ilkesi çerçevesinde, teşhis ve tedavi hizmetlerini…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik Merkezi’nde Dudak Estetiği

Antalya Estetik Merkezi’nde Dudak Estetiği Antalya Estetik Merkezi Estetik cerrahi ve saç ekimi başta olmak üzere tüm alanlarda sağlıklı güzellik prensibi ile hareket eden merkezimiz, sektörde her zaman öncü ve yol gösterici…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik’te Burun Ameliyatı

Antalya Estetik’te Burun Ameliyatı Burun estetiği ülkemizde ve dünyada en fazla talep edilen ve yapılan estetik ameliyatların başında gelmektedir. Burun genel sağlığımız içindeki öneminin yanı sıra yüzümüzdeki konumu itibariyle göze…

DEVAMINI OKU

Antalya Estetik Merkezi Operasyonları

Antalya Estetik Merkezi Operasyonları Aralık Ayı Diğer Aylara Göre Daha Fazla Tercih Edilmektedir! Cerrahi operasyonlarınızı mevsimlere göre planlamanız gayet normal ve doğru bir karar. Aralık ayı estetik ameliyatı sonrası iyileşme…

DEVAMINI OKU

‘’Estetik” kelimesi Yunanca “aisthesis” veya aisthanesthai” kelimelerinden gelir.

Hayat akışınız içerisinde gerek iş yaşamınızda, gerekse sosyal çevrenizde oldukça yoğun bir yapıya sahipsiniz ve her daim bakımlı olmak zorunda mısınız? Ya da bu koşuşturmacalardan tamamen uzak ama her aynaya baktığımda ışıl ışıl bir ben görmeliyim diyenlerden misiniz? Sebebi ne olursa olsun bizce kendinizi her daim bakımlı, iyi, ve özgüvenli hissetmelisiniz. İşte Antalya Estetik olarak biz de bu yüzden varız.

Antalya Estetik olarak biz; her ortamda her daim göz kamaştıran olmanız için yanınızdayız.
Sektörde edindiğimiz misyon ve vizyonumuzla, sadece anı kurtarmak adına değil, yaptığımız her işin sizin hayatınızda ki önemini hissederek uygulama yapmaktayız. Bu yüzden olsa gerek, tamamladığımız her işlemden aldığımız geri dönüşlerde sadece seans sonucunu değil; mutluluğunuzu, heyecanınızı ve gözlerinizdeki ışıltıyı samimiyetle sizlerle beraber paylaşmaktayız.

Estetik, güzellik vb. söz konusu olduğunda akla ilk gelen her daim kadınlar olsa da, sektörde ki başarılı çalışmalarımızdan olsa gerek; her geçen gün artan erkek danışanlarımızın da tercih ettiği ilk adres olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Antalya Estetik olarak Antalya denildiğinde oldukça sakin, rüya gibi bir şehir düşlemiş olsakta, maalesef ki yoğun trafik ve hayat akışı zamanınızın büyük bir kısmını çalmaktadır. Biz Antalya Estetik olarak, işte o çalınan zamanın telafisini merkezimizde sizlere yapıyoruz. Dilediğiniz, aklınızdan, hayalinizden geçen; estetiğe ait tüm işlemlere ait hizmetleri, bizimle aynı çatı altında almanın keyfini yaşayacaksınız. Bu şekilde zaman kaybı yaşamadan canlanıp, ışıldayabileceksiniz.

Antalya’nın en iyi estetik merkezlerinden biri olan Antalya Estetik olarak sizlere LPG Vücut Sıkılaştırma, Profesyonel Medikal Cilt Bakımı, Altın İğne, Hydra Facial, Buz Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon ve daha bir çok konuda hizmet veriyoruz.

Antalya Estetik te ki birçok işlem, sadece birkaç saatinizi alabilecek süreleri kapsamaktadır.

Antalya Estetik olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.