• Bizi Arayın
    +90 541 968 99 00​⁠​
  • Mail Gönderin
    info@okaaesthetic.com
  • Lokasyonumuz
    Antalya – Istanbul

Antalya Medikal Estetik

Antalya Medikal Estetik ve plastik cerrahi, ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojileri, medikal estetik uygulamaları, saç ekimi işlemleri aynı çatı altında toplandığı, dünya standartlarında hizmet veren bir estetik plastik cerrahi merkezidir.

Antalya Medikal Estetik Cilt Bakımı

Cilt bakımı kişinin çevresel faktörlerden etkilenerek cildinde oluşan gerekli temizliğin yapılması işlemidir. Zaman içerisinde kaybolan cildin canlılığını geri kazandırmaya çalışılır. Ciltte oluşan siyah nokta, gözenek tıkanıklığı, ciltte biriken fazla yağ ve makyaj atıklarının temizlenerek cildin tazelenmesini sağlar.

Sizi Hemen Arayalım.
Kafanıza takılan soru işaretleri varsa size yardımcı olabiliriz.Yandaki formu doldurun ve telefonumuzu bekleyin.
""
1
Previous
Next

Antalya Estetik’te Lazer İle Cilt Gençleştirme

Lazer İle Cilt Gençleştirme Sağlığınızı önemseyen Antalya Estetik; sizi dünya standartlarında hizmetlerle, steril ameliyathane şartlarıyla, modern, temiz ve konforlu hastanelerle, binlerce operasyon tecrübesine sahip uzman hekimlerle ve alanında uzmanlaşmış ekiplerle…

DEVAMINI OKU

Antalya Medikal Estetik’te Sivilce ve Akne Tedavisi

Leke Tedavisi Ciltte çeşitli nedenlerle (güneş, yanlış uygulanan bakımlar, kalitesiz makyaj malzemeleri, kimyasallar) oluşan lekelerin giderilmesi tedavisidir. Melanin, cildimize rengini veren maddedir. Cilt lekeleri, melaninin normalin üzerinde konsantre olarak bulunduğu bölgelerdedir.…

DEVAMINI OKU

MEDİKAL ESTETİK NEDİR, NASIL UYGULANIR?

Sadece güzel görünmek için değil sağlık içinde gerekli olan ve cilt üzerinde meydana gelebilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için yapılan her işleme cilt bakımı denir. Sağlıklı bir cilt, ancak iyi bir bakımla mümkündür. Bakımlı olmanın ilk koşulu da temizliktir. Özellikle makyaj temizliği, cilt üzerinde oldukça önemlidir.

Cilt bakımı nedir ve nasıl uygulanır bahsedecek olursak:

Cildin canlı görüntüsü ve genç kalmasını sağlamak için de cilt bakımı gereklidir. Sorunsuz, pürüzsüz ve parlak cilde sahip olan kişiler düzenli olarak cilt bakımı uygulayan kişiler olarak karşımıza çıkar. Özellikle uykudan önce yapılan bakım oldukça önemlidir. Tüm günün yoğunluğunu giderebilmek için mutlaka bir temizleyici ile cildi temizlemek gerekir. Ayrıca güne başlarken de o günün temposuna hazırlık olarak bakım yapmalı ve güneşe çıkılacağı zaman önlem alınmalıdır. Bütün bunlar cilt bakımının rutinin oluşturur.

Antalya Medikal Estetik medikal cilt bakımı ile cildimizde zamanla oluşan kırışıklıklar siyah noktalar ve makyaj sonrası artıklardan oluşan ölü doku tamamen temizlenir. Böylece yeni oluşacak farklı sorunlarında engellenmesi sağlanır. Normal şartlarda her bir bireyin aylık olarak cilt bakımı ve temizliğini yaptırması gerekir.  Çünkü cildimiz bizim hem dış görünüşümüzde önemlidir. Hem sağlık açısından daha sağlıklı bir cilde kavuşmuş oluruz. Antalya Medikal Estetik kalitenin yansıması sizleri bekliyor.

Antalya Medikal Estetik cilt altınan minimal invaziv tekniklerle lokal anestezi altında uygulanan, kırışıklıkları giderme, terleme, diş sıkma gibi sorunlara çözüm sağlama, yüz hattı belirginleştirme, asimetrik burun ve dudaklarda simetri ve hacim sağlama imkanı sağlayan düşük acı seviyeli, günlük yaşantınıza rahatlıkla devam edebileceğiniz uygulamalardır.

Medikal estetik uygulamaları, dudak dolguları, nazolabial dolgular, gözaltı ışık dolguları, burun dolguları, jawline, gibi uygulamalardır.