• Bizi Arayın
    +90 541 968 99 00​⁠​
  • Mail Gönderin
    info@okaaesthetic.com
  • Lokasyonumuz
    Antalya – Istanbul
Sizi Hemen Arayalım.
Kafanıza takılan soru işaretleri varsa size yardımcı olabiliriz.Yandaki formu doldurun ve telefonumuzu bekleyin.
""
1
Previous
Next

Antalya Saç Ekimi

Okaaesthetic, İstanbul ve Antalya’da saç ekimi hizmeti sunan lüks ve prestijli bir markadır. Tüm saç ekimi işlemlerinde Okaaesthetic tarafından geliştirilen ice-fue tekniği kullanılır. Antalya saç ekimi sektöründe ice-fue tekniği bir ilktir.

ice-FUE Yöntemi, diğer yöntemlerden ilk olarak doku almadan çalışılması dolayısıyla ayrılmaktadır. Bu teknikte ağrı ve sızı yoktur. Dokuya dokunmayıp saç ekim işlemini kök hücre üzerinde başlatmakta ve tamamlamaktadır. OkaAethetic, kliniklerinde deneyimli çalışanlarının tecrübesine güvenmekte ve sizinde bizlerle güvende olduğunuzu belirtmek isteriz. ice-Fue tekniği saç ekim işleminde, işlem yapılacak bölge üzerinde kesi ve dikiş işlemi bırakmaz. 05-07 mm aralığında sıyrık şeklinde çalışmalar en fazla 2-3 gün arasında kapanarak, yok olur. Saç ekim izinin belli olmaması, hastada doğal saçlara kavuştuğunun göstergesi niteliğindedir.

Antalya Saç ekimi üzerine, OkaAesthetic tarafından kullanılan ice-FUE Tekniği greft alımını ense bölgesi üzerinden yapmaktadır. Transferin ense bölgesinden gerçekleştirilmesi üzerine hastadan 4.000’e kadar greft alımı yapıla bilinir. Greft alımı ile birlikte sona gelinen saç ekimi işlemi, ice-FUE Tekniği ile ağrısız ve kısa sürede iyileşme garantisi verdiği için tercih edilebilirliği hastalara göre daha fazladır.

Konaklama ve Transfer Hizmeti 

Antalya saç ekimi hizmetinde konaklama ve transfer ücretleri Okaaesthetic tarafından karşılanır. Hastalarımızı lüks araçlar ile transfer eder, en az 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklatırız.

Okaaesthetic tarafından misafir edilen hastalarımızın pek çoğu, kendini tatile gelmiş gibi hissediyor. Bunda elbette bizlerin güler yüzlü hizmet anlayışı önemli bir rol oynuyor.

“Antalya ve Istanbul merkezlerimizde, kendi geliştirdiğimiz ice FUE tekniği ile saç ekimi hizmet vermeye devam ediyoruz. Antalya saç ekimi sektörüne yenilik katmaya geldik.”

Oğuz Çetin

ice FUE Antalya’da! 

ice FUE, Antalya saç ekimi’nde bir ilk. Türkiye’de ilk defa Istanbul merkezlerimizde uyguladığımız bu tekniği artık Antalya’daki hastalarımız ile buluşturuyoruz. 

Yurt dışı yada şehir dışından gelen konuklarımızı karşılıyor, en az 5 yıldızlı otellerde konaklamalarını sağlıyoruz. Saç ekimi işlemlerini Antalya’nın en güvenilir hastanelerinde gerçekleştiriyoruz.
Antalya saç ekimi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Antalya Saç Ekimi Sonrası Süreç Nasıl İlerler?

Saç Ekimi Operasyonu Sonrası Saç ekimi sonrasında kişilerin son derece hassas davranması ve dikkatli olması gerekmektedir. Yapılan işlemden maksimum seviyede fayda görmek tamamen buna bağlıdır. Antalya Saç Ekimi’nde yapılan İşlemden…

DEVAMINI OKU

Antalya Saç Ekim‘ de DHI Yöntemi

Antalya Saç Ekim’ de DHI Yöntemiyle Saç Ekimi Nasıl Yapılır? Öncelikle hastanın donör bölgesi “acısız anestezi yöntemi” ile uyuşturulur. Bu işlem sırasında basınçla çalışan cihaz kullanılır. Dolayısıyla hastalarımız bir hiçbir…

DEVAMINI OKU

Antalya Saç Ekim Merkezi

Saç Ekimi Nedir?

Saç dökülmesi ve seyrelmesi günümüz insanlarının özellikle de erkeklerin kabusudur. Dış görünüş bugünün dünyasında ve insan ilişkilerinde büyük önem taşıdığı için insanlar dış görünüşlerine bir hayli özen göstermektedir. Dış görünüşün başında da saçlar gelmektedir. Saç dökülmeleri ve kellik insanlarda psikolojik rahatsızlıklara ve özgüven eksikliklerine sebep olabilmektedir.

Tıbbın ve teknolojinin ilerlemesiyle saç dökülmesine karşı etkili tedavi imkanları ortaya çıkmıştır. Antalya Saç Ekim Merkezi’nde yapılan bu operasyonlar tamamen sağlıklı ve hızlı sonuç veren tedavilerdir.

Saç ekimi, hastaların dökülmeye dirençli olan başta enseye yakın başın arka tarafından olmak üzere bacak, kol, göğüs, genital bölgelerinden saç köklerinin alınarak saçların döküldüğü bölgelere ekim işlemidir. Hastaların dirençli ve neredeyse hiçbir zaman dökülmeyecek olan kendi saç kökleri kullanıldığı için hastaya yine kendi saçları ekilmektedir.

Antalya Saç Ekim Merkezi’ne randevu aldıktan sonra saç ekimi işlemine uygun iseniz ortalama 6-7 ay civarında sıra gelmektedir.

 

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için modern tıbbın birçok çözümü var. Bunlardan en bilineni FUE, FUT veya FUE Z yöntemleri ile saç ekimi yaptırmak. Antalya Estetik Merkezi sayesinde fiyat ve işlem yöntemlerine göre en uygun olanını seçebilir ve yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saç ekimi konusunda Türkiye dünyada en tanınan ülkelerden biridir. Estetik cerrahide ulaştığımız noktalar sayesinde yurt dışından insanlar dahi Türkiye’ye saç ektirmeye gelmekte.

Saç Ekim Merkezleri arasında mikro FUE tekniğini en etkin şekilde uygulayan firma Antalya Saç Ekim Merkezi’dir.

 

FUE saç ekimi yöntemi diğer saç ekimi teknikleri gibi bir ameliyat değildir ve ameliyata bağlı ağrı, yara, enfeksiyon, kanama, yara açılması, yara izi gibi genel ameliyat risklerini taşımaz.

FUE saç ekiminde alınan greft standart ve tek tip olduğu için ekilecek alanda cildi kesmeden ve kıla istenilen açı verilerek ekim yapılabilmektedir fue saç ekimi tarzı da saça doğala en yakın görünümü kazandırmaktadır.

Normal FUE tekniğinde alınan saç kökleriyle birlikte bölgedeki dokudan da parçalar alınmaktadır. Bu dokular, saç ekimi yapılacak bölgedeki dokularla uyuşamayıp sonradan seyrelmeye neden olabilmektedir. Ayrıca operasyon sonrasında iyileşme sürecini de uzatırlar. Mikro FUE’ de ise saç kökü ile birlikte gelen doku miktarı yok denilecek kadar azdır. Bu sayede kanallara çok daha kesin ve sağlıklı şekilde nakil yapılabilmektedir. Antalya Saç Ekim Merkezi’nde ortalama saç ekim ücreti 7.000 TL’dir.

 

Antalya Saç Ekim Merkezi dökülen ve giderek açılan saçları için bir çözüm arayanlara sağlıklı ve ömürlük çözümler sunuyor.

Saç dökülmesi birçok erkekte irsidir. Özellikle 28 yaşından sonra başlayıp 40-45 yaşlarında ciddi şekilde saç dökülmesi yaşanabilir. Her 4 erkekten 1’inde, her 12 kadından 1’inde saç dökülmesi “sağlık problemi” seviyesinde gözlemlenmektedir. Genetik aktarım, stresli ev ve iş yaşamı, iklim ve saç bakımının yanlış yapılması gibi çeşitli sebeplerden dolayı ortaya çıkabilir. Ancak bir çözümü var. Dökülen saçlarınızın yerine yenilerini ektirerek ömür boyu bir daha böylesi bir problem yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Elbette nerede, kime saç ektirme operasyonunu yaptıracağınız çok önemli. Antalya’da başarısı kanıtlanmış birçok saç ekimi doktoru bulunmakta. Bunların başında da Antalya Estetik Merkezi gelmektedir.