İstanbul Saç Ekimi

Okaaesthetic, İstanbul’da saç ekimi hizmeti sunan lüks ve prestijli bir markadır. Tüm saç ekimi işlemlerinde Okaaesthetic tarafından geliştirilen ice-fue tekniği kullanılır. istanbul Saç Ekimi sektöründe ice-fue tekniği bir ilktir.

ice-FUE Yöntemi, diğer yöntemlerden ilk olarak doku almadan çalışılması dolayısıyla ayrılmaktadır. Bu teknikte ağrı ve sızı yoktur. Dokuya dokunmayıp saç ekim işlemini kök hücre üzerinde başlatmakta ve tamamlamaktadır. OkaAethetic, kliniklerinde deneyimli çalışanlarının tecrübesine güvenmekte ve sizinde bizlerle güvende olduğunuzu belirtmek isteriz. ice-Fue tekniği saç ekim işleminde, işlem yapılacak bölge üzerinde kesi ve dikiş işlemi bırakmaz. 05-07 mm aralığında sıyrık şeklinde çalışmalar en fazla 2-3 gün arasında kapanarak, yok olur. Saç ekim izinin belli olmaması, hastada doğal saçlara kavuştuğunun göstergesi niteliğindedir.

İstanbul Saç ekimi üzerine, OkaAesthetic tarafından kullanılan ice-FUE Tekniği greft alımını ense bölgesi üzerinden yapmaktadır. Transferin ense bölgesinden gerçekleştirilmesi üzerine hastadan 4.000’e kadar greft alımı yapıla bilinir. Greft alımı ile birlikte sona gelinen saç ekimi işlemi, ice-FUE Tekniği ile ağrısız ve kısa sürede iyileşme garantisi verdiği için tercih edilebilirliği hastalara göre daha fazladır.

Konaklama ve Transfer Hizmeti 

İstanbul saç ekimi hizmetinde konaklama ve transfer ücretleri Okaaesthetic tarafından karşılanır. Hastalarımızı lüks araçlar ile transfer eder, en az 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklatırız.

Okaaesthetic tarafından misafir edilen hastalarımızın pek çoğu, kendini tatile gelmiş gibi hissediyor. Bunda elbette bizlerin güler yüzlü hizmet anlayışı önemli bir rol oynuyor.

“Antalya ve Istanbul merkezlerimizde, kendi geliştirdiğimiz ice FUE tekniği ile saç ekimi hizmet vermeye devam ediyoruz. Antalya saç ekimi sektörüne yenilik katmaya geldik.”

Oğuz Çetin

ice FUE Antalya’da! 

ice FUE, İstanbul saç ekimi’nde bir ilk. Türkiye’de ilk defa Istanbul merkezlerimizde uyguladığımız bu tekniği artık tüm Türkiye ile buluşturuyoruz. 

Yurt dışı yada şehir dışından gelen konuklarımızı karşılıyor, en az 5 yıldızlı otellerde konaklamalarını sağlıyoruz. Saç ekimi işlemlerini Antalya’nın en güvenilir hastanelerinde gerçekleştiriyoruz.
İstanbul saç ekimi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin, Sorularınızı Yanıtlayalım.

""
1
Adınız Soyadınız (Name)ADI SOYADI
Telefon Numaranız (Phone)TELEFON
Mesajınız (Comments)more details
0 /
Fileupload
Saçlarınızın Resmini Yükleyin
Previous
Next