Yağlarınızdan kurtulun
Gözle görülür sonuçlar elde edin.

  • Uzman doktor eşliğinde tedavi
  • İzsiz, kesin sonuç
  • ISO 9001 standartlarına uygun hastane
  • Transfer (Havaalanı – Otel – Hastane)
  • İstanbul veya Antalya Hastanelerinde Tedavi

Sizi Arayalım:

""
1
Previous
Next

Vücudun belli bölgelerinde, cildin alt kısımlarında toplanmış yağ dokularının vakum ve metal borularla alınan estetik cerrahi işleme Liposuction denir.
İnce bir tüp sayesinde, negatif bir basınç uygulaması ile yağların alınmasını sağlayan Liposuction, Amerika’da yapılan araştırmalar dahilinde cinsiyet fark etmeksizin en çok tercih edilen ve akla gelen estetik cerrahıdır.  Metal boru olarak adlandırdığımız kanüllerin, yağ dokusuna yerleştirilmesi ve sonrasında vakumlanma ile gerçekleştirilen Liposuction ( yağ alma ),  Oka Aesthetic güvencesiyle hastanemizde siz hastalarımıza sunulmakta ve istenilen görünüm için %100 garanti vermektedir.


Liposuction
için belirli bir yaş sınırı yoktur fakat, derinin genç olma durumuyla birlikte vücudun kendini toparlama süresi daha kısa olmaktadır. Aynı zamanda elastik bir vücuda ve sıkı bir cilt yapısına sahip olan hastalar için uygulama oldukça kolaylaşır. Liposuction, Oka Aesthetic  uzmanları tarafından tüm sterilliği denetim altına alınmış muayene ve çizilen hasta programı dahilinde ilerler. Kararlaştırılan yağ alım işlemi için genel anestezi uygulanır. Dudak vs. gibi küçük bölgeler için ise lokal anestezi uygulanmaktadır.

Liposuction Hangi Alanlara Uygulanabilir ?

Yağ alımı olarak bildiğimiz Liposuction için yanlış bilinen uygulama alanları bulunmaktadır. Liposuction, ne bir popo kaldırma ne de selülitlerden kurtulma işlemidir. Liposuction , olması gereken kiloda olmasına rağmen şekil bozukluğu yaşayan hastalarımız için en ideal çözüm yolu oluşturmaktadır. Liposuction’ın genel uygulama alanları ise ; Karın ve bel çevresi, kalçalar, uyluk iç ve dış yanı,üst kol, meme ( erkek-kadın ), dizlerin iç kısımları olarak belirlenmiştir

 Oka Aesthetic estetik cerrah alanında kendine güvenmekte ve yakaladığı hasta memnuniyeti ile birlikte kalitesini estetik alanında markalaştırmıştır. Oka Aesthetic, vücut kontürleriniz üzerine sizinle gerekli iletişimi kurar, isteklerinize kulak verir, mutluluğunuz ve güzelliğiniz adına çalışır.