İstediğiniz Göğüs Ölçüsüne Kavuşun
Ağrısız sızısız göğüs estetiği.

  • Okaaesthetic profesyonelliği
  • Alanında uzman doktorlar
  • ISO 9001 standartlarına uygun hastane
  • Transfer (Havaalanı – Otel – Hastane)
  • İstanbul veya Antalya Hastanelerinde Tedavi

Sizi Arayalım:

""
1
Previous
Next

Meme ( Göğüs ) büyütme olarak bildiğimiz estetik dokunuşlar, göğsün şeklini, boyutunu ve dolgunluğunu arttırmak amacıyla gerçekleştirilen cerrahi bir işlemdir.

Kadınlar için güzelliğin ve öz güvenin başta gelen unsurları arasında göğüs bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte estetik cerrahi işlemler artmış ve ihtiyaç duyulan estetik güzelliğe ulaşmanın sınırları ortadan kaldırılmıştır. Meme büyütme estetiği de zamanla en sık tercih edilen estetik cerrah kategorisinde yerini almıştır.

Hamilelik veya emzirme, yaşlanma gibi genel sebeplerden ötürü değişen ve küçülen göğüsleriniz sizi oldukça rahatsız ettiğinin farkına vardığınızda kendinizi çözüm arayışı içerinde bulacaksınız. Daha dolgun, iri görünüme sahip göğüslere kavuşmanın tek ve kalıcı çözümü ise meme büyütme ameliyatları ile mümkün olmaktadır.

Meme büyütme ameliyatları, küçük olan memenizi büyütmeyi, dolgunlaştırmayı estetik olarak güzel görünüm projeksiyonuna sahip olan göğüslere kavuşmanızı sağlayacaktır.

Oka Aesthetic ile Dolgun Göğüslere Sahip Olabilirsiniz

Oka Aesthetic klinikleri, meme büyütme kategorisinde başarılı operasyonlara imza atarak ün yakalamıştır. Kliniklerimizde gerçekleştireceğiniz meme büyütme operasyonları için doktorlarımız istediğiniz estetik görünümü size sağlayacak ve kendinize olan güveni kazanmanıza, daha kıvamlı göğüslere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Oka Aesthetic klinik uzmanları, meme büyütme için hastalarla bire bir iletişim kurmakta ve ön muayene gerçekleştirmektedir. Meme dokusu varlığı, sahip olmak istediğiniz meme görünümü için önem arz etmektedir. Kliniklerimizde gerçekleştirilen ön muayene sonrasında Oka Aesthetic cerrahları gerekli tespitleri size anlatacak meme büyütme için gerekli ve ek olarak yapılacak önerileri, örneğin meme derisi azaltma, meme dikleştirme vs. gibi paylaşımları sizlere anlatacaktır.

Oluşacak yeni göğüsün boyutuna karar verme işlemi hasta için en önemli işlem olmakla beraber, ameliyatta yerleştirilecek silikonun yeri de önem taşımaktadır. Oka Aesthetic kliniklerinde hasta beklentileri önce dinlenir, belli bir hareket planı dahilinde meme büyütme gerçekleştirmek isteyen hastanın vücut ölçülerine uygun, doğal ve estetik duruş sergileyen meme ameliyatı yapılır.