İstediğiniz Göğüs Ölçüsüne Kavuşun
Ağrısız sızısız göğüs estetiği.

  • Okaaesthetic profesyonelliği
  • Uzman kadro
  • ISO 9001 standartlarına uygun hastane
  • Transfer (Havaalanı – Otel – Hastane)
  • İstanbul veya Antalya Hastanelerinde Tedavi

Sizi Arayalım:

""
1
Previous
Next

Estetik ameliyat kapsamında gerçekleştirilen meme küçültme operasyonları, sarkık ve büyük göğüslü kadınların sorunlarını gidermek ve toplum içinde rahat hareket etmeleri doğrultusunda yapılan cerrahi işlemlerdir.

Büyük ve iri göğüslü kadınların karşılaştıkları sorunlar onları toplumda rahat hareket edemez hale getirmektedir. Ayrıca, sırt boyun ve bel gibi ağrılarla birlikte hareket kısıtlamalarına maruz kaldıkları da görülmüştür. Bu durumdan kurtulmak amacıyla çözüm arayışında bulunur ve meme küçültme ameliyatlarına başvururlar.

Bazı büyük ve iri göğüslü kadınların, meme küçültme ameliyatı yaptırmak istemeleri utangaçlık ve çekingenlik duygusundan kaynaklanmaktadır. Değişkenlik gösteren sebeplerin en genel amacı ise meme küçültme operasyonlarının estetik bir iyileştirmeden ziyade fiziksel rahatlamaya kavuşma isteğidir. Meme küçültme cerrahi bir işlem gerektirmesinden dolayı, belli bir yaş sınırı oluşturmaktadır. 17- 18 yaş üstü kadınlar için uygulanması gereken işlem gerçekçi beklentileri olan hastalar tarafından istenmelidir.

Meme Küçültme Operasyonları için Oka Aesthetic Kliniklerine Başvurabilirsiniz

Oka Aesthetic, meme küçültme operasyonlarında hasta için ameliyat öncesi değerlendirme yaparak kişinin beklentilerini dinlemektedir. Sonucu etkileyecek durumlar yani meme şekli, derinizin doku durumu, var olan tıbbi rahatsızlıklarınız, tansiyon vb. gibi sağlıklı veri aktarımı ameliyat için önem arz etmektedir.

Genel anestezi ile gerçekleştirdiğimiz meme küçültme operasyonları Oka Aesthetic kliniklerinin steril ortamlarında yapılmaktadır. Meme küçültme operasyonunu tercih etmiş hastalarımız için uygulanacak en doğru seçim, Oka Aesthetic cerrahları tarafından belirlenir. Ameliyat tekniği belirlenmesinin ardından operasyona geçilir. Fazla olan meme dokusu, yağ doksusu ve fazla deri dokusu çıkarılarak yeni meme yerine taşınır. Oka Aesthetic, meme küçültme operasyonlarında fiziksel görünümünüzü doğru etkileyecek dokunuşlarla istenilen sağlıklı ve doğal görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Sizde sağlığınız ve görünümünüz için Oka Aesthetic’i seçin.