Burun Estetiği
Daha rahat nefes almak için…

  • Ücretsiz muayene imkanı
  • %100’e yakın kesin sonuç imkanı
  • ISO 9001 standartlarına uygun hastane
  • Transfer (Havaalanı – Otel – Hastane)
  • İstanbul veya Antalya Hastanelerinde Tedavi

Sizi Arayalım:

""
1
Previous
Next

Rinoplasti,burnun estetik bir duruş sergilemesi  ve güzelleştirilmesinin yanında nefes zorluğu çeken hastaların şikayetleri üzerine genel anestezi ile gerçekleştirilen estetik cerrahi bir işlemdir.

Estetik cerrahi bir işlem olan Rinoplasti, temel olarak burnun omurgasının ve burnun kıkırdak kısmının şekillendirilmesi olarak bilinir. İşlem, deviasyon ve benzer tıbbi sorunların iyileştirilmesinin yanında estetik bir görünüm için de gerçekleştirilebilinir.

Rinoplasti (Rhinoplasty ) Ameliyatı Nasıl Yapılır ?

Burun ameliyatları, Oka Aesthetic uzmanları tarafından steril hastane ortamında gerçekleştirilir. Burun kıkırdak yapısının değiştirilmesi, omurgasını oluşturan burun kemik yapısı üzerinde kesim,törpü ve traş işleminin yapıldığı Rinoplasti bazen de tam tersi işlem olarak ilerleyebilir. Eksik yerlerin işlem esnasında düzeltimeside Rinoplasti ameliyatına dahildir. İki teknik üzerinden gerçekleştirilen Rinoplasti teknikleri ise ‘’ Açık Burun Ameliyatı ‘’ ve ‘’ Kapalı Burun Ameliyatı ‘’dır. İki teknik içinde gerçekleştirilen ameliyatlar deneyimli ve tecrübeli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Karışık bir anatomiye sahip olan burnumuz, Rhinoplasti ameliyatları üzerine ciddi bir hassasiyet göstermemiz gerektiğini işaret eder. Burun içinde yapılacak en küçük bir işlem dahi, burnun dış görüntüsüne etki ederek kendini belli edecektir. Karışık bir cerrahi işlem arz eden Rhionaplasti, Oka Aesthetic  uzmanlarına güvenmekte ve mükemmel sonuç garantisini size sunmaktadır.

Oka Aesthetic, ameliyat öncesi ve sonrası için hasta isteklerine, beklentilerine karşılık vermek amacıyla ön plan aşaması gerçekleştirir. Plan esnasında talep edilenler Oka Aesthetic kapsamında hastaya sunulur. Bir takım bilgisayar programları sayesinde nasıl bir sonuçla karşılaşılacağı görüntülenebiliyor.

Hayali bir işlem olarak başlanan Rhinoplasti, burnun yüze uyumu noktasında önemli rol oynamaktadır. Sağlığınızı ve estetiğinizi riske atmamak, güvenli ve arzu edilen sonuçları elde etmek için Oka Aesthetic uzmanlarına danışabilir ve tercih edebilirsiniz.