Profesyonel Saç Ekimi
Türkiye’de ilk defa Oka Aesthetic’in uyguladığı ICE Fue tekniği ile en mükemmel sonucu elde edin.

  • Türkiye’de ilk defa ICE Fue Saç Ekimi tekniği
  • Alanında Uzman Doktorlar
  • Konaklama
  • Transfer (Havaalanı – Otel – Hastane)
  • İstanbul veya Antalya Hastanelerinde Saç Ekimi

Sizi Arayalım:

""
1
Previous
Next

Günümüz dünyasında her üç erkekten biri ya da her beş kadından ikisi saç problemleriyle uğraşmaktadır. Saçın dökülmesi, seyrelmesi ve en başta gelen kellik sorunu yüzünden bireyler sosyal ve psikolojik sıkıntı çekmektedir. Bunun sonucunda saç ekimi, kaçınılmaz bir işlem haline gelebilir.

Kellik, stres veya doğum gibi bir çok sebeple saç dökülmesi ile karşılaşan hastalarımızda dökülmenin bir diğer sebebi ise %95 oranında genetik dökülme olmaktadır. Karşılaşılan saç dökülmeleri sonucunda hastalar fiziksel görüntüden memnuniyetsiz olmaları sonucunda diğer bir sorun olarak tanımlanan psikolojik etkiye ön ayak oluşturmaktadır.

OkaAesthetic ailesi olarak bize danıştığınız andan itibaren tüm isteklerinizi size sunmak adına çalışıyor ve istenilen ve beklenilen görünüme kavuşmanız için tüm uzman kadromuzla birlikte çaba gösteriyoruz.

Saç Ekimi’nde Oka Aesthetic Farkı

Oka Aesthetic bir çok estetik cerrah kategorisinde hizmet vermekle beraber saç ekimi alanında da kalitesini kanıtlamış ve seçilebilirliğini, gerçekleştirdiği operasyonlarla ve %100 müşteri memnuniyeti ile sağlamıştır. İki yöntem olarak gerçekleştirilen saç ekimi operasyonu, FUT ve FUE’dir. FUT saç ekim yöntemi ile enseden alınan dokular greftlere ayrılarak uygulanacak alana nakledilmesidir. FUE ise, Teknolojik gelişmelerle birlikte teknikte inovasyon kazanarak değişmiş ve mikromotor kullanımı yapılarak ilk tekniklerin yerini almıştır. Yöntem, estetik duruş sergileyerek yara ve dikiş izi bırakmaz. Oka Aesthetic kliniklerinde enseden alınan kök hücrelerle birlikte nakli yapılan bölgede yüzde yüz olumlu sonuçlar doğurur. Oka Aesthetic tarafından en çok kullanılan ve tercih edilen bir yöntem olup, FUE Motoru ile saçsız alana tek tek nakledilme işlemi olarak bilinmektedir.

Ekilecek greft sayısına göre en fazla 7 saat sürmekte olan operasyonlar , OkaAesthetic hastanelerinde steril ameliyathanelerde eğitimli ve deneyimli doktorlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ciddi ve hassasiyet isteyen saç ekimi detay bilgileri için Oka Aesthetic sağlık danışmanlarına ulaşabilir, saç ekim üzerine istediğiniz bilgi alımı için gerekli görüşmelerimizi gerçekleştirebilirsiniz. Estetiğin ve sağlığın entegre olduğu saç ekimi için ekibimize güveniyor ve sağlıklı saçlara kavuşmak için hastalarımızın OkaAesthetic i seçerek doğru adreste olduklarına inanıyoruz.

""
1
Adınız Soyadınız (Name)ADI SOYADI
Telefon Numaranız (Phone)TELEFON
Mesajınız (Comments)more details
0 /
Fileupload
Saçlarınızın Resmini Yükleyin
Previous
Next